Преподаватели

Мацях Михайло Миколайович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Мацях Михайло Миколайович - Отзывы

 1. ставлю плюс за цікаві лекції, володіння суміжними предметами і почуття гумору. Але останнім часом він вже зовсім сходить з розуму(

   
 2. “на його лекціях записувала не тільки матеріал, а й фрази… “” я не проти фемінізму, кожен сходить з розуму по своєму””, цікаво було послухати про істерики Гітлера і викрутаси історії)))) цікавий викладач, пощастило в нього вчитись”

   
 3. “його фраза: “”В голові або щось є,або нічого немає”” пояснює ставлення до студентів…,але дозволю собі погодитись з тим,що інколи діє на свій розсуд,який не завжди правильно йому підказує…”

   
 4. а я особисто його люблю) жодної лекції не пропустила..хоча далеко не відмінниця..дилему курчати і директиви запамятаю надовго))))

   
 5. Ставлю плюс бо він оживляє цей скучний універ.

   
 6. Викладач дуже розумний.лекції читає експронтом і говорить до кінця пари………а кашляє він постійно бо хворий і запашок від нього йде бо він заливається шоб не відчувати хвороби……….але викладач супер..правда здавати іспмт деколи важко))))))))))))0

   
 7. “лекції, погоджуюсь, супер. але я би йому порадила менше крейди їсти. а то одного разу, після чергового облизування пальця, яким він тримав крейду, бідолаха закашлявся на хвилин так 5, слова сказати не міг :)))

  “”я би його хотіла!”” – кхм-кхм. ти знаєш, думаю, що він тебе теж -))) і він зовсім не вважає себе застарим, судячи з його ставлення до дівчат…
  мда, але ж бувають такі оригінальні смаки у людей!!”

   
 8. Найосвідченіший викладач на своїй кафедрі, а може і не тільки!….А характер у кожного свій)….

   
 9. як на мене,дуже розумний, з почуттям гумору все норма!оцінює справедливо і береже бюджет універу)))

   
 10. Так,викладача викладач він справді чудовий!!!!і з гумором все в порядку і лекції не сухі і не нудні!!!!дуже розумна людина!!!RESPEKT

   
 11. Викладач з класним почуттям гумору! Тільки іноді дійсно виглядає дуже засмученим…

   
 12. Супер викладач! Принаймні лекції його просто клас!!!

   
 13. Я дивлюся на нього на лекціях і мені здається, що він глибоко нещасний. завжди жартує, а в очах видно що сумний! Цікавий … Я би його хотіла! Шкода що гарні чоловіки – завжди стрші!

   
 14. Руками й ногами за!!!
  Просто супер викладач! Надзвичайно захопливо читає лекції, вміє похартувати й розвеселити,вміє відпочити,а ще ми з ним майже однофамільці :)

   
 15. Любить баб шалено! Правда ті яких він любить – справжні красотки! Викладач дуже солідний, розгільдяй такий самий. У ньому все цікаво змішалося. Ставлю плюс бо він оживляє цей скучний універ.

   
 16. не має він чим зайнятись як про студентів думати (тим більше погано). викладає і на тому крапка. виконує, власне, те, що і вимагається від викладача. можливо, навіть навчити чогось хоче. а низької думки про студентів той викладач, який чхати на них хотів і базар розводить на лекціях чи щось в тому дусі.

   
 17. Крутий викладач. вчитися важко, але оцінку завжди справедливо ставить. і дуже прикольний дядько!!!

   
 18. Дуже цікаві лекції!!! Пан доцент не читає з листочка, а сам розповідає, з приколами, на зрозумілих прикладах! Дуже мені було сумно, коли вимушена була пропустити цілий семестр з лекціями Михайла Миколайовича з конфліктології. Як побачите в розкладі прізвище Мацях, завітайте на лекцію, не пожалкуєте!:)

   

Добавить отзыв