Преподаватели

Mаслак Oлександр Oлександрович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Mаслак Oлександр Oлександрович - Отзывы

 1. “Скільки б тут не “”гнула”” одна погань, а Маслак класний !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Щира подяка йому за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
  Бажаємо йому відчуття повноти й неповторності життя,здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай у його починаннях буде супутником успіх !”

   
 2. Пари незабутні ! Викладач те що треба. Встигнув засумувати.

   
 3. ГАРНА ЛЮДИНА

   
 4. Інтелегентний, мудрий, толерантний, добрий – так я можу охарактеризувати цього викладача. Але я прочитав і весь негатив тут.Тому скажу, знаєте, все пізнається в порівнянні. Порівняйте його з деякими іншими викладачами, для яких студентська душа – душа молодої людини, так, непотріб, і тоді говоріть.Його манера спілкування навіть не дозволяє негативно поставитися до будь-чого, що він говорить.Ця Людина взяла від життя мудрість і досвід, і розуміє, що при будь-яких життєвих ситуаціях завжди потрібно залишатися людиною. Тому, краще вчіться мудрості у Маслака, вона більше допоможе, ніж ваша підлість в мережі.
  А собі хотів би на своєму шляху побільше таких як Маслак. Думаю,не абсолютні ледарі зі мною погодяться.

   
 5. Дуже добра людина і викладач.

   
 6. Я особисто дуже поважав і любив цього викладача.

   
 7. Ріспект і уважуха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 8. Ріспект і уважуха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 9. Чудовий викладач.Дійсно залишив теплі спогади.Вартий поваги.

   
 10. Любимо Вас !
  Хай дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов !

   
 11. конкретний мужик )

   
 12. класний чел

   
 13. прикольний викладач і лояльний )))))))

   
 14. Я НЕ МАСЛАК!!! Пропоную закрити дибільну дискусію, стосовно дурних обвинувачень мене у чужій персоні! Тут висловлюють ДУМКИ!!!! Якби тут насправді сидів Маслак, він би вас таким матами покрив, що ви таких і не чули!!! За ту всю неправду, що ви тут пишите. Тіштесь, що він неопустився до того рівня, щоб тут сидіти.

   
 15. Народ, не партесь. Всі, хто ходив на пари до Маслака, знає, скільки позитиву випромінює цей викладач. А все інше, проблеми негативщика, і аж ніяк не Маслака. І схоже ці проблеми у нього не єдині.

   
 16. Зрозуміло,що таке як ти не перейматиметься голослівними і безпідставними закидами на адресу хороших людей.Твоя стихія – бруд, брехня і оббріхування людей (саме людей – множ.),нігтя котрих ти не варте.

   
 17. Те хворе вже давно вирішило, що не тільки Маслак,Скибінський, Завербний, Босак, а також викладачі з чужих вишів,котрі в 20ті перших,усі не вилазять з-за комп’ютерів і дискутують з ним. Але на хворих не ображаються. Тому цей відгук …………………Бррр!- його ж якнайкраща характеристика.

   
 18. “Повірти, та сума яку було вказано, абсолюно нічого не означає. Всі студенти знають, що це стандартна розцінка. І говорити, що це писав він це БРЄД!!!!

  Звертаюсь, до автора “”-“” : ти думаєш, що ти тут ведеш диспут зі самим О,О,? Чомусь і не сумніваюсь, що про Скибінського ти теж писав…..Так от! Якщо ти думає що світ крутиться тільки навколо тебе і тільки ти тут диспутуєш з викладачами, то тобі потрібно до психіатра!!! Ми звичайні студенти, а самим викладачам тут робити нічого. Вони пари виклдають, а не тут сидять!!!!!”

   

 19. Присвячується тому хто написав наступні слова: (слизький, бридкий типок, слюна тече з рота, лазий до дівок та особливо грошей студентських. Бррр!)

  Покажись і я плюну тобі в лице!!!!
  І всім тим хто сміють брехати що він ласий до студенських грошей!!! То для нього копійки! Вони йому нафіг не треба! Ця людина довго заслуговувала свій авторитет, який замітьте, дууууже високий, і не буде його розбазарювати за якигось триста гривень. Він не опускається то того рівня! А відносно дівчат….ви просто не розумієте його жартів, і якщо у вас з цим проблеми не треба на нього наїжати. Він собі гонить, а ви думаєте “”О, я принцеса, а на мене викладач запав””. Ну і дури!!!!! А Маслак чудовий мужик! Так, він буває різкий, бо говорить правду, яка не всім подобається! Так, він не терпить хамства у свій бік! А хто його терпть? Так, він хоче поваги!!!! Бо він її заслужив!!!!! Свідомі люди це знають і розуміють.”

   
 20. “Приєднуюся.Це прекрасна людина і викладач.Просто деякі створіння забули чи переплутали куди вони і чого прийшли.Їм на передачу “”Давай одружимось””,але і там у них шансів мало тому і такі озлоблені.
  А хто в Маслака не може здати, той дуже сумніваюся, що може взагалі в когось щось здати.”

   
 21. Хороший человек, а остальное необосновано.

   
 22. Елегантний мужчинка і викладач добрий.Завжди знайде час, щоб ми розслабилися і повтухали.Позитив так і пре з нього.

   
 23. Викладач дуже тактовний і толерантний.Хороша людина.Поважаю таких.

   
 24. викладач і людина супер)))))))

   
 25. Маслак кльовий .

   
 26. Досить приємний :)

   
 27. Ми з цим святом чоловічим,
  Лютневим, вас вітаємо!
  Бути в житті на коні, лихим,
  У душі бути ангелом бажаємо!
  Зі святом!

   
 28. А мужик він класний . Його пари памятатиму довго, багато позитиву !

   
 29. Чудо (одне гамністе) зняло 410.

   
 30. Чудо прийшло і вже зняло 300.

   
 31. Мавпа тут тільки одна і всі знають хто вона – посміховисько Політеху, брателло, яка гасає не тільки по сторінках своїх викладачів,а й по сторінках викладачів чужих ВНЗ.

   
 32. Таких як ти мало, але вони є всюди.Таке як ти, з чорною душею, не здатне бачити в людях хороше. Навіть більше, ти отримуєш задоволення очерняючи чудових людей і людей з інших університетів, яких ти не знаєш і яких ти зламаного нігтя не варта.
  А таких, які знають Маслака О.О.як дуже хорошу людину і викладача дуже і дуже багато.

   
 33. І я, думаю, що не один з тих, для кого Маслак,скажемо так, свій чоловік.Свій,так як людина позитивна.

   
 34. Дуже хороша людина і викладач.

   
 35. викладач бездоганний

   

Добавить отзыв