Преподаватели

Медиковський Микола Олександрович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Медиковський Микола Олександрович - Отзывы

 1. =)Принциповий, але чесний викладач, однозначно+!

   
 2. на себе подивись, він хоча б хабарів не вимагає… а це теж чогось та варте.

   
 3. Він класний увсіх відношеннях!!!!!!!!!!+++++++++++++++

   
 4. Один із найкращих викладачів ЛП, прекрасний керівник та дуже хороша людина.

   
 5. Надзвичайно чесна і порядна людина!!! Для усіх незадоволених і тих хто вважає Миколу Олександровича особою, яка занадто високої думки про себе можу порадити, проаналізувати власну особистість. На мою думку жоден негативний коментар, з вище наведених, не правдивий та не вартий уваги, а ті хто посміли про таку достойну людину, писати таке сміття: не повноцінні, не сформовані, не реалізовані, жальогідні невдахи.

   
 6. “Якшо “”грати по його правилам””, то геморою не буде. У мене він вів 3 семестри, я мав 3, 4 (заліки) і 5 екзамен, + розрахи і ше одну фігню здавав Медиковському… Дядько з характером, але від нього у мене залишилися позитивні спогади….навчив розбиратися в схемотехіці. Короче +”

   
 7. класний,але строгий викладач!!!має свої принципи,але в усіх вони є!!!я в нього здавав комісію,за першим разом не здав,бо нічого не знав,потім трошки повчився,і він мені поставив,ще й похвалив!!!дякую!!!

   
 8. Дуже строга людина, до того ж з непорушними принципами.

   
 9. Нормальна людина має свої критерії до інших, поважає наполегливість і працьовитість нелюбить хамства, а якщо ви нічорта неробите а хочето бог зна чого ну тоді ясно чому так багато мінусів !!!

   
 10. “З почуттям гумору в нього все ок, просто в нього свої пріколи і не всі розуміють.
  Головне пам””ятати шо і коли здати і тоді Ви будите чемна дитинка.”

   
 11. Нормальний викладач. В Дулянах його студенти любили.

   
  1. Співпрацівники ВУЗУ в Дублянах на всіх факультетах дуже поважали!!! Таких людей одиниці в даній сфері: мудрий, правдивий, відвертий, доброзичливий… і.т.д., дуже шкодували за ним колеги і студенти.

    
 12. Нормальний препад мені фактично за нефіг поставив 88

   
 13. “Не знаю, кому могло прийти в голову, що він “”нічого по прежмету не шарить”” – мабуть, тільки тим, хто не знає навіть назви цього предмету.
  Придирається він дійсно багато, але оцінки і, особливо, знання після екзамену (чи по модулях) хороші. А знання з цього курсу потрібні будуть і на наступних – це вже перевірено (особливо КМПС Панчака)”

   
 14. Нормальний дядько, врятував мене від комісії, причом справедливо, бо відомості переднім числом закриті були… Як викладач не конче, але людина нормальна, і оцінки всім ставив людські, такшо заслужений йому +

   
 15. Нормальний тіп трохи жосткий але нічо

   
 16. ..I vzahali jak ce vas shche ne vyhnaly z Politehniky..hm..cikavo…dajte zalikovku…(us`a sesija vidminna…..)..Nu znajete…Ocinky u vas z sohodnishn`oho dn`a kardynalno pohirshats`a………Nu i scho shcho vy u&e majete dozvil na dostrokovu zdacu sesiji!?….Praktyku zdavaty ne mo&na…Vas vy&enut`……..

   
 17. “Я, звісно, вас хлопці розумію, але законодавство України, Статут Університету, ….. , посібник для викладачів, Вказівки директора, …. , Збірка поезій Василя Васильцива, Біблія і ще декілька тобів книжки “”Про що думав Їжак в Тумані””, не дозволяють мені допомогти вам у підписанні доручення Проректора на продовження вам сесії на 1 день.”””

   

Добавить отзыв