Преподаватели

Микитюк Оксана Романівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Микитюк Оксана Романівна - Отзывы

 1. Оксана Романівна хороший спеціаліст у плані викладання, розглядати викладачів як особистотей неправильно, їхнє завдання навчити нас, а те чи з*явиться у вас бажання вивчати цей предмет залежно від самого викладача від вас залежить, з дечим палицю дійсно перегинає, але здебільшого я підтримую напрям Микитюк.

   
 2. З викладачами мені в основному щастило, а Оксана Романівна – одна з тих, хто допоміг зрозуміти, де моє місце і за що потрібно боротися! Вона справді на своєму місці і виконує свою роботу якісно. Саме цього вимагає і від студентів – визначитись, чи ти на своєму місці, а якщо на своєму, то робити свою роботу якісно!

   
 3. Дякую пані Оксані. Мої діти розмовляють чудовою українською. І, хоча, син в неї мав самі трійки, завжди нею захоплювався.

   
 4. Щодо Инший і радостИ – просто жах, в укр.мові, що нема букви І, з нею наша мова МИЛОЗВУЧНІША! Є такі букви і, є, я, ю

   
 5. вона класна!!! це спочатку так здається)) потім вже без її приколів не можливо)) особливо коли вона прікалується з когось іншого,а не з тебе)) правда її сміх деколи доводе до сказу))

   
 6. загалом людина непогана…
  не подобалось лише її придирання до слів і вигляд обличчя…
  дивилась на студентів і мішала їх з болотом..
  і ніколи не відповідала коли до неї вітаєшся…
  а на рахунок матеріалу то викладає досить непогано..

   
 7. Найкраща викладачка, з усіх, що я знаю! Привила любов до мови, Батьківщинини і культури спілкування! Таких людей більше б – був би порядок і закон!

   
 8. задовбав її вираз лиця, коли заходила в авдиторію….всіх би повбивала)) називала нас дибілами, бомжами…одне видно шо москалів ненавидить!!! а про систему викладання…зовсім непогано….хотіла щось нове і цікаве показати і навчити….
  Мені вона не подоба
  ється бо їбанута на голову!!!!!!
  І ЯКОГО КОЛЬОРУ В НЕЇ ВОЛОССЯ?!

   
 9. Пригадую, її пари( практичні) були для нас чимось жахливим…Усі готувалися цілий тиждень, а під час опитування боялися підняти руку, щоб не сказати, не приведи Боже, щось не так!!! Але тепер розумію, що вона- супер!!! Молодець!! Зуміла не лише навчити, а й прищепила любов до мови. Змусила замислюватись над тим, що і як ми говоримо!!!

   
 10. “Мені Оксана Романівна поставила першу четвірку, але я, вже зараз, закінчивши університет, розумію, що та четвірка дала мені набагато більше, ніж кілька п’ятірок з предметів “”по спеціальності”” разом взятих. Часом вона, здається, перегинає палицю із ставленням до російської мови… але коли пригадуєш трошки історію, стає ясно: людині просто ВЕСЬ ЧАС болить те, на що ми звикли заплющувати очі і що звикли забувати, а тільки від часу до часу, прочитавши десь факти часів першої половини XX століття згадуємо і чуємо, як кров стигне в жилах.. Ви не наговорюйте на Оксану Романівну, то просто така людина, яка не забуває такого НІКОЛИ.”

   
 11. Оксана Романівна – просто суперовий викладач, до того ж прекрасна людина – справедлива, віддана своїй справі, патріот України, розумниця і цікавий лектор. У неї на парах відчуваєш себе частиною чогось величного і незбагненного – рідної мови!!! Кожна її пара – це мандрівка у світі найсокровеннішого і найріднішого, це подорож, яка дає наснагу жити і творити на теренах рідної землі рідною материнською мовою…

   
 12. В неї на лекціях не дивишся на годинник,як в інших викладачів!А ще вона дуже модна,цікава і харизматична.

   
 13. “Як сказала колись одна розумна людина – викладачі поділяються на три групи: перша – це ті, яких можна не слухати взагалі, друга – це ті яких “”можна слухати”” і нарешті третя – це ті, яких не можна не слухати, слова яких зачаровують настільки, що неможливо відвести слух! Так от Оксана Романівна належить саме до останньої, третьої групи!!!”

   
 14. Оксана Романівна – найкраща викладачка!!!!Вона дуже хороша!)))красуня і розумниця)!

   
 15. От що активна – то це точно!І Розумна не те слово – всебічно обдарована! І дійсно приємна людина, з такими є про що поговорити. А на парах так цікаво стає, коли вона починає щось розповідати:забуваєш, що час іти додому!

   
 16. “Знаєте,мені дуже Вас шкода, якщо Ви вважаєте нас “”мазохистамы””. Якщо Вам не подобається українська мова, Вам ніхто не винен. Але це Ваша біда, чесно вам скажу…Це те ж саме, що не знати рідну матір…”

   
 17. Дуже хороша викладачка і надзвичайно розуна!Мені сподобалась!

   
 18. Надзвичайно розумна викладачка! І просто чудово людина!В Неї дуже цікаво на парах, дізнаєшся багато цікавого! Справжня патріотка рідної української мови!

   
 19. Надзвичайно розумна викладачка і людина. Якби наші міністри були хоча б на половину такими патріотами, то в країні не поставало б питання про російську мову як другу державну. В неї дійсно приємно бути на парі і слухати, яка ж все-таки наша рідна українська мова багата та милизвучна. Це саме задоволення!!!

   
 20. Надзвичайно розумна викладачка і людина. І якби наші міністри були хоча б на половину такими патріотами,то в країні не поставало б питання про російську мову як державну. Бути в неї на парі – це саме задоволення. Кожного разу слухати, яка ж все-таки наша рідна українська мова милозвучна та багата. Чудова викладачка!!!

   
 21. А мені сподобалась, класна тьотка.

   
 22. “а мені подобається, навіть дуже, як викладачка, на парах в неї цікаво і можна чогось дійсно навчитись, ну з своїм “”сов’єтським союзом”” вона вже трохи може палку перегинає, але в загальних рисах мені подобається її ставлення до української мови)”

   
 23. розумна тьотка

   
 24. строгая тьотка!

   

Добавить отзыв