Преподаватели

Микитюк Володимир Ількович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Микитюк Володимир Ількович - Отзывы

 1. сумуємо за ним!!!
  на парах дуже цікаво з ним..
  +++++++++++

   
 2. Ох,він такий прекрасний викладач. Найкращий. Згадую кожну пару. Неймовірно чудовий.

   
 3. Файний, файний. Погоджуюсь.

   
 4. Микитюк класний викладач!!! Йому головне спочатку сподобатись, ну принаймі припасти до душі, а потім все буду гуд!!!

   
 5. Ількович – нема Вам рівних!!!! Так тримати!!! :) Просто суперовий викладач!!!

   
 6. еее. Класний викладач. Головне показати, що ти читаєш і прагнеш щось знати. Цілком гарно всіх оцінює. Є чого почерпнути з його практичних.

   
 7. проблемний метод і Франко рулять :)))

   
 8. Людина,з якою є про що поговорити. Він єдиний, хто не нав’язує свою думку, а просить студента, щоб він сказав йому свою. І саме таких студентів він поважає, сміливих і зосереджених.

   
 9. не розумію, про які пошлості взагалі йде мова? якщо ви тупі і не розумієте жартів, то це зовсім інше питання… ходжу до нього на всі лекції і ще ніколи нічого дійсно непристойного не помічала… дуже розумний, може тому не кожен його розуміє… але для мене він супер… вимогливий… не дає відволіктися на леції, а тим паче на практичному… обожнюю людей з таким характером… щось має від Хауса:)

   
 10. дуже класний і розумний викладач, люблю його.

   
 11. плюс…..плюс…плюс….

   
 12. стільки коментарів, що й читати не хочеться)на лекціях цікаво навіть дуже.людина весела, хороша.але він тиран..ооо він дуже вимогливий.неймовірно.залік в нього можна здати лише з четвертого разу.

   
 13. на парах в нього дійсно цікаво, бо сам провокує і задає усілякі питання… заставляє думати…

   
 14. “02.04.2010 09:59:01 невідомо ким був залишений коментар: “”Ваша планка, це гарненькі дівчатка, від яких у вас тече слина, тому хоч втирайтеся””. Хоча це є звернення безпосередньо до Володимира Ільковича, все ж дозволю собі відповісти замість нього: Головне ж НЕ опускатись до планки (чи там нижче неї). А щодо цього будьте певні, п. Микитюк – справжній джентельмен, тож ніколи не дозволяє собі зайвого. Так, його жарти дещо масні, але, може, досить з себе корчити святош! Хіба це не ви смієтесь над анекдотами? (я вже мовчу про ваші декольте)”

   
 15. “02.04.2010 09:59:01 невідомо ким був залишений коментар: “”Ваша планка, це гарненькі дівчатка, від яких у вас тече слина, тому хоч втирайтеся””. Хоча це є звернення безпосередньо до Володимира Ільковича, все ж дозволю собі відповісти замість нього: Головне ж НЕ опускатись до планки (чи там нижче неї). А щодо цього будьте певні, п. Микитюк – справжній джентельмен, тож ніколи не дозволяє собі зайвого. Так, його жарти дещо масні, але, може, досить з себе корчити святош! Хіба це не ви смієтесь над анекдотами? (я вже мовчу про ваші декольте)”

   
 16. хороший викладач, навчив вільно висловлювати свою думку на парах, а не всоте переказувати написане в підручнику, а ще дає можливість заробити бали до екзамену, цікавий викладач, хоча мабуть і на любителя.

   
 17. і я його обожнюю!:))класнющий викладач!хочу шоб він мене вчив методику викладання…))

   
 18. Викладач він чудесний, людина – ще краща. І знає відповіді, я впевнена, на більше запитань, ніж ви! Я його обожнюю!

   
 19. Дядько прикольний, але попошлити любить! Ой-йой-йой, як же він на нас всіх, філоложок (так-так, не помилилась), зикає…
  Не можу його зрозуміти: ніби каже що критику юзати не можна, але питання на практичні без критики не опрацюєш. Читаю виключно твори, бали маю і на практичних сильно веселюсь. А от на лекціях якось стрьомно: Микитюк інтригує, і то класно, тілкьки мені вже в ту секунду хочеться прочитати твір, про який він говорить, а його ж нема!!! Хороший дядя, але таки хитрий і слизький.
  Такий собі філологічний доктор Хаус :)

   
 20. скажіть хтось з українських філологів — який він на іспиті

   
 21. Класний викладач

   
 22. мда..а за дівчата ще який…)

   
 23. Ай Микитюк, ай хитрий лис! Любить задавати питання, на які сам не знає відповіді:-) дуже цікаво входить в аудиторію, зразу можна зрозуміти, що то ПАН МИКИТЮК! Прикольний, НЕ занудний, але трошки зависокої про себе думки! Ми його цінуєм:-)

   
 24. Хороший викладач з адекватним почуттям гумору. Пари цікаві,бо завжди заставляють подумати над певним питанням, або ж над певним жартом. Що для кого цікавіше…

   
 25. Прочитала кілька сторінок повідомлень.
  Думаю, що й Ількович їх часом переглядає, або хтось з його близьких.
  А той ще Микитюк!!!
  випускниця 2005 року

   
 26. зовнішньо не дуже привабливий, дівчат тягне до його розуму??? – Я б сказала навпаки: привабливий, а не дуже розумний. хоча то таке… у кожного своє розуміння інтелекту і краси. А взагалі – викладач позитивний.

   
 27. Люди добрі, а по суті хтось може залишити коментар, а то Микитюк В.І. хоч і вмів розсмішити на лекціях, все ж не залишив жодних побажань щодо іспиту. Ні, тобі, питань, ні консультацій, один проблемний метод:) Підкажіть хоча б, на якому творі (у попередні роки) потрібно було ілюструвати той метод, про що приблизно були тести? Буду вельми вдячна.

   
 28. “схожий на Тіма Роута з “”Теорії брехні””
  харизматичний і сильний чоловік. хоча ззовнішньо не дуже привабливий, дівчат тягне до його розуму. а його жарти справді вдалі”

   
 29. якийсь він дивний
  і нудний

   
 30. ВАВ! Дуже кльовий чувак! А як чудесно цілується!!!!

   
 31. Нормальок! З ним цікаво. І йому ццікаво з нами. Я це бачила по його настрою перед практичним. Практичні у нього кращі за леекції,бо слухає всіх і не ображає тим, що багато знає, а ти мало. Респект, Володимире Ільковичу!

   
 32. Класний викладач!! анегдоти постійно жене )) дуже розумний і цікаво пояснює

   
 33. ФАЙНИЙ ШТЕМП ! ЗАВЖДИ СВІЖІ АНЕГДОТИ МАЄ ! ЛЕКЦІЇ ОЧПУЇТЕЛЬНІ !

   
 34. на жаль, в мене не викладає, але ходила на репетиторство!
  чудовий викладач, хороший чоловік, почуття гумору, бажання вчитись, заохочення до професії…
  а ще надзвичайно розумний і хитрий!

   
 35. Дуже класний викладач!!!!Хороша і розуміюча людина!!!! Лекції дуже цікаві та захоплюючі…!!!!( література мені стала дуже цікавою завдяки цим лекціям) Заохотити читати хороший твір Володимиру Ільковичу вдається на всі 100!!!! Навчив, в деякій мірі, краще, свобідніше висловлювати свою думку, а не переказувати думку розумних книжок!!! ))) за що і велике ДЯКУЮ!!!!

   
 36. Ваша планка, це гарненькі дівчатка, від яких у вас тече слина, тому хоч втирайтеся. А як людина, то дуже підступний і не справедливий. Літературу знає , а загальний інтелект примітивний.

   
 37. Це дуже хороший викладач,перевірено досвідом.Вимогливий,строгий і різкий?Так, це про нього,але які цікаві в нього пари… і на іспиті-лояльний.В нього на парах є до чого йти і рівнятися,він вміє задати планку.

   
 38. через нього я полюбила літературу!!!це самий прікольний викладач…

   
 39. ага, скоро побачите всі себе на його хоум-відео, що і як було, вже незабаром…
  чи ви думаєте, що адресу цієї квартирки ніхто не пригадує? Привіт Тарасикові, Володка!!

   
 40. викладач європейського рівня! не сумнівайтеся

   
 41. Ви найкращий! Гарних вам студенток!

   
 42. “На його лекції ми ходимо тому що дійсно цікаво, а не заради відмітки у журналі, це величезний плюс для викладача. Вимагає багато, але коли вчитись, то маєш своє, наприклад “”автоматом””))”

   
 43. Ніколи не думала, що так цікаво може бути на лекції з методики! Може, і я спробую викладати літературу, навіть у школі! Класний дядько на фоні рагулів з філфаку!

   
 44. Стільки приколів як на парі в Микитюка в нас теж ще не було . Та й пар у нього теж не було . тобто за розкладом були… Чудова людина!

   
 45. Цікаво на парах. Заставляє, але класно! Оригінальний.

   
 46. Ерудований, лояльний, вимагає, але справедливо! Любить літературу!

   
 47. Стільки приколів, як на парі у Микитюка, в нас ще не було. Дуже позитивна людина!

   
 48. Чудова людина!!!

   

Добавить отзыв