Преподаватели

Муха Ольга Ярославівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Муха Ольга Ярославівна - Отзывы

 1. афігенна викладачка)

   
 2. Мені сподобалось, як вона читала в нас лекції з естетики кілька років тому. І виглядала вона класно.

   
 3. їй колись хтось вже дасть???!!

   
 4. одна з найкращих викладачів в університеті!та й кафедра така ж)

   
 5. вері гуд, 50% мінусів поставилено однією людиною, інфа 100%

   
 6. “Чого ви до неї причепились???
  Вона одна з не багатьох вікладачів, які прагнуть чогось навчити… Вона не кривляється – у неї яскраво виражена міміка…. Я ще тут десь читав по її одяг – так не кожна студентка виглядає так шикарно, як Ольга Ярославівна…. Вона нас ніколи нічим не валила… І думок вона не нав””язує своїх – навпаки вона уважно вислуховує думку кожного”

   
 7. просто шикарна .. цим все сказано .

   
 8. Викладач як викладач)))

   
 9. Афігєнна, а головне–розумна:)

   
 10. надзвичайна людина і викладач!не заздріть…)

   
 11. ясно що змінює вимоги. аж в 2 рази зменшила рейтинг вимог. причому набрати бали було зовсім реально. наша група ходила – всі мають без проблем. ті, хто ніфіга не робили і прийшли з купами гімна з нету накачаного – відправила. і дуже справедливо. РОЗУМНА І ДУЖЕ ПОРЯДНА.

   
 12. Ольга Ярославівна, не звертайте уваги ви насправді дуже класна. то все зазадрісники пишуть!!!

   
 13. “тільки що поставила мені талон. але я не обідилась. посміялася і відправила вчитися. не вірю, що вона може шось “”рішати””, мені би стидно було щось таке їй казати навіть. дуже приємна і порядна”

   
 14. дуже добра викладачка

   
 15. “вав.. яка вона красномовна.. ця істота..
  свідок би ніколи не захищав би викладача, який цитую “”випитувалась на парих чи є люди іншого віросповідання, шоб принизити їх..”” він (свідок) би перегриз горло за свою віру.. що мало таких на вулицях.. хіба б боявся свідок за залік… і змовчав би..”

   
 16. в цей момент ми вирішили що ні докторський ступінь, ні повага в науковому співтоваристві не компенсує вітру в голові. нашій. ахахаха.. це пані Оля про себе

   
 17. а про божевільний – тут ви слушно зауважили. тільки божевільні напевно так будуть викладатися за отаку віддачу. щирі фанати своєї справи, які бісер навіть перед свинями…

   
 18. Цікава і творча. Нарешті в універі з`явилась людина, що і сама працює, і від інших вимагає. До всіх з розумінням відноситься.Людина яка заслуговує тільки найкращого.

   
 19. це напевно вам бракує. бо в нас вона дуже гарно говорила про всіх, і про мусульман (хоч в нас їх не було). я як Свідок Єгови скажу, мало хто з таким розумінням поставився. а що відкриває очі на суспільні стереотипи і відкрито каже правду – це напевно багато кому не подобається. захоплюючий лектор!!!!!

   
 20. Респект и уважуха)))) Ольга Ярославовна – ВЫ ЛУЧШАЯ!!!

   
 21. Респект и уважуха)))) Ольга Ярославовна – ВЫ ЛУЧШАЯ!!!

   
 22. “здається, зараз то ви мене ображаєте як представника іншої віри!!!!! а як вам бракує клепки усвідомити, коли людина піднімає існуючі суспільні проблеми – то тут мої співчуття. бо я пережила те “”штунда”” і решта – саме з таких причин. суспільного несприйняття. хоч нема і не було за що. як вона нам і чітко показала. якщо ти в меншості – ти чужий. вона в меншості серед більшості ідіотів – от таким і чужа, це правда. тут помітно.”

   
 23. Зачаровує не тільки її красота а й її знання. Вона супер !!!

   
 24. Ольга Ярославівно, ми в Вас закохалися вже після перших трьох лекцій. може, прийде сесія і ситуація зміниться ), але поки що – це дійсно те, чого варто ходити в універ в таку погоду. ми навіть книжки назад принесемо, чесно )

   
 25. “аааааааааааааааа…..

  прочитавши ці маразми, бачу, що студзона не виконує свого головного призначення: обєктивнох інформації про викладача. тут сидять явно “”абіжені”” життям або сесією, не спроможні на те, що від них вимагають такі РЕАЛЬНІ викладачі, як О.Я.
  вона реально супервикладач. запитайте будь-якого з журналістів, 5 курсу, хто на пари ходив.

   
 26. Ольга Ярославівна! А ви не звертайте уваги, що тут пишуть. Вони заздрать вашому розуму і вашій красі. А ще тому, що можете кохати Васьківа Андрія Юліановича, то ваші суперниці не мають спокою.

   
 27. “якесь враження, що тут одна-дві людини все це написало. ніколи ні від кого не чула, щоб вона щось брала. наша група в неї двічі здавала – і кращого викладача ми не мали. це або якісь незадоволені студенти, які талони мали і так нічьо і “”не пробили””, або ревниві колеги. і не соромно за такий бруд?”

   
 28. Ольго Ярославівно, культура і мистецтво Вас дуже поважає і любить!
  то все заздрісники пишуть, не зважайте!!!

   
 29. Не гоніть на Ольгу Ярославівну!Вона дуже нормальна і класна викладачка!!!Ми Вас дуже любимо і шануємо!!!

   
 30. вона в нас на заочному, психологія викладала естетику. дала контрольні, заставила почитати Ворхола і Далі, якісь картінки повирізати, тоже книжки приносила. таких нагліших погрузила, хоч видно було що їй воно в тягость. поганяла і майже всім поставила. мені пофіг, я вагітна була – то мене дуже мило прийняла ))) лекції цікаві читала. неординарна така.

   
 31. та ну, вона одна нм принесла критерії оцінювання і ми по них і працювали. і взагалі, одна з тих, хто приходив щось навчити, а не сподобатися

   
 32. “о, да, вона для цього “”академічного фону”” явно надто гарна, то точно. і знає собі ціну. за то, напевно, і недолюблюють.
  в нас вона супер була – підпорядковувала програму під наші інтереси, вимагала, що давала. наші рік по тому приходили консультуватися – то книжок їм понаносила. хоча, видно що вміє впарити кому тре ))) по коментах видно!”

   
 33. “щось в мене таке враження, що вона вам талони вліпила ))))

  в нас на потоці також такі “”умнікі”” були. але на лекції ходили всі, хоч 5 курс і шоста пара. бо цікаво.”

   
 34. прагрєсівне крило наукі ))

   
 35. “дуже викладається, але дуже багато вимагає. ми сьогодні в неї на парі чуть не вмерли від того її “”ведіть думку, товариство, ведіть думку””….”

   
 36. я нічого не можу почути, що вона говорить…бо постійно на неї ДИВЛЮСЯ

   

Добавить отзыв