Преподаватели

Наконечний Володимир Михайлович

Киевский международный университет (Международный институт лингвистики и права), Киев

 


Наконечний Володимир Михайлович - Отзывы

 1. Інтересний препод появився в нашому Універі!!! Наконечний – афігєнний чувак! Розумний, статний, любить прикалуватись!

   
 2. “Хороша людина, професійний педагог, в очах є бажання дати нам – “”лудачим””студеям знання про політику, владу, міжнародні відносини та взагалі щось цікавого навчити у житті. Мені він подобається. Хтось знає: чи можна у нього попросити почитати якусь літературу? неудобно його питати…”

   
 3. Зараз працює в КНУКІМ, норм препод, мені цікаво, на іспиті з комісією(!) не завалив студента. Симпатична дужеее йому одна білявочка, не знаю що там, але іскра взаємна є. вони підходять один одному. але соромлятся. це для тих кому цікаво. а так кнукім – бест.

   
 4. Володимир – хороший викладач! Хто пише бруд про нього, це просто заздрять ) Добра людина, завжди допоможе, підтримає та запросить на каву чи на чай)))

   
 5. Викладач – професійний, дійсно за покликанням. У нас він вів дипломатичний пртокол та етикет, було дуже цікаво. КЗ – Вас любить Володимире Михайловичу)))

   
 6. Володя ты самолюбив.
  Говорил, что едешь от Януковичей захищати родную землю.
  Оказалось, что решил стать КЛОУНОМ у шута.
  Пишешь кругом гадости и себя хвалишь!!!
  А ведь цена тебе ломаный грош и то не будет.

   
 7. У нього все чікі, спілкувалась на вихідних з нашим Володимиром Михайловичем на Майдані, як завжди, – веселий, розповідав про свої нові роботи, питав про КиМУ, скучає за студентами))) За нами хіба не скучатимеш??? Журналісти – найкращі))) Крутий такий, змінився, солідний, – здається політикою чи громадською діяльністю займається. Не помню. Дєвушка з ним сімпатяшна була, вища за нього. Класна пара))) Спасибі вам, Михалич)))) Ми скучаємо за УніверОсвітою у вашому виконанні))))))))))))))))))))))))))))))

   
 8. “Дуже гарний викладач Наш Володимир Михайлович))) Моєму курсу дуже шкода, що В,М. звільнився з КиМУ, – але переконана, що це на краще! Тут йому деякі “”добродії”” заважали працювати, вставляли палки в колеса… ВКОНТАКТІ писав, що все у нього добре, за кордон їде (здається у Штати…). Добрий він)))”

   
 9. Та він ще НЕ ЦЛОВАНИЙ НАВІТЬ – ХІБА НЕ ВИДНО….

   
 10. Да умеет он целоваццааа, сама знаю… Было летом в Буковеле))) Помнишь Владимир??? А кто девушка та? В парке Шевченка видела 20 мая Вовочку с очень яркой Блондиночкой))) Повезло. Он очень милый мальчик)))

   
 11. да, у него есть девушка! и это, к сожалению я.. он уж слишком соромьязливий..научись целовацца зая((( а нащет преподавателя, так он может и умный но ночью учу его я..

   
 12. Хороша людина )))

   
 13. Очень хороший не только преподаватель, но и человек! Когда не обращалась, всегда поможет, посоветует, даже в ущерб своему свободному времени. Кто-то знает, у него есть девушка))?

   
 14. “Викладав у нас універосвіту… Цікаво, з почуттям гумору ))) Сором””язливий.”

   
 15. Прикольный препод! Умный, почти строгий, добрый…

   
 16. Классный преподаватель!!! побольше бы таких как он, обожаю его! Любимчик девушек!

   
 17. самый лучший преподаватель в мире!!!

   

Добавить отзыв