Преподаватели

Науменко Олександр Миколайович

Национальный Медицинский Университет им. О.О.Богомольця, Киев

 


Науменко Олександр Миколайович - Отзывы

 1. Ви його на його фото подивіться. На аудіо файлах спіч прохфесора Наума-бариги, який різко засуджував Майдан та його як він казав «п’яних самооборонців, цю шваль…», та робив все щоб не допустити їх на свою територію.

   
 2. В универе знают, что он гражданский муж секретарши ректора. Она ему все сливает про всех и письма, жалобы подметные про него прячет. А он ей изменяет со студентками и обзывает старухой.

   
 3. Все о нем знают в Горе на трассе в Борисполь. Бандитское отродье.

   
 4. Я-сотрудник НМУ, еще раз подтверждаю слова нижеподписавшегося.
  Его уже раз сдавали в прокуратуру за взяточничество.
  У него липовые кандидатская и докторская.
  Профессионально-полный ноль,уровень третьекурсника. Вы его спросите что-нибудь.
  Сельский быдлан, примазавшийся к кормушке. Куда смотрит Амосова?

   
 5. Лучше не напишешь про этого типа: “Как врач он полный ноль. Учился еле на тройки. Занятия прогуливал, ездил по базарам и пел в барах. Известно как его оставили в Киеве на кафедре. В жизни ни одной книжки не прочитал. Купил кандидатскую у Митина, затем пролез в приемную комиссию, где на всех стучал. Докторскую вообще завернул ВАК , а написала ему ее Терещенко. Старого ректора всегда обманывал, особенно по поступлениям и переводах в институт. Теперь дурит нового и хочет стать ректором. На кафедре над ним смеются. Иностранного языка не знает. Ни одной статьи, монографии. Гнать его надо”

   
 6. Проректор по научно-педагогической, лечебной работе и последипломного образования, профессор кафедры оториноларингологии Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца. Он прослыл как единственный из ныне работающих в этом университете преподаватель медицины, который фактически публично поддержал преступный режим Януковича, дружил с его окружением и стал ярым антимайдановцем, обзывал всех быдлом, организовывает пасквили и проверочные комиссии во время Революции Достоинства.

   
 7. Ми кияни. Дочка навчається в кримському медичному вузі. Днями була у проректора НМУ ім.Богомольця, Науменка О.М. щодо переводу з Криму в Київ. Жах!!! Грубість, хамство, наглість, надвисока емоційність і т.п. з боку чиновника. Небажання вислухати, ввійти в становище, допомогти. Добре, що нинішня влада не кидає студентів напризволяще

   
 8. Всегда прокуренный, неаккуратный и развязный. Про всех говорит плохо даже про тех кто ему помогают. Одним словом правильно его называют жлоб, а еще очень нечестный.

   
 9. Гнида! Разговаривать невозможно с ним одни маты. Всех поносит даже ректора, которая его оставила.

   
 10. Відповідно до офіційного звіту про діяльність, за 2012 рік пан Науменко провів 61 операцію. Цифра, швидше за все, придумана, взята «зі стелі». Фактично весь той рік Науменко в лікарні відсутній – на сьогоднішній день в медичній документації не існує жодного запису про ці операції. Є лише папірець-звіт, який пішов у статистику, і дуже далекий від реальної картини справ, стверджують джерела. Отже, підсумуємо. Сумнівна мораль: називав самооборонівців «бандою напівп’яних ідіотів». Явно причетний до корупції: очевидно, торгував прохідними місцями для абітурієнтів престижного медичного вузу. Може бути схильний до зради: очевидно, «підсидів» свого вчителя, професора Мітіна, і зрадив свого шефа, ректора Москаленко. Може бути причетний до фальсифікації: стверджують, що підробив звіти про лікувальну роботу і знищив свою докторську на секретну тему через тиждень після закритого захисту. Так що зі змістом дисертації ніхто не встиг ознайомитися і ніколи вже не зможе. Оцінити професіоналізм героя статті неможливо унаслідок відсутності лікувальної практики як такої.

   
 11. Лікар-антімайданівець: у дні драматичного протистояння на вулицях Києва він мало не єдиний з київських медиків негативно відгукується про героїв революції. Читайте про нього на нього Багнеті.

   
 12. Уровень ниже плинтуса. Его называют в универе “колхозник” или “парковщик”. Почитайте про этого проФФеССоРРа http://www.economica.com.ua/top/article/28220558.html

   
 13. А этот тип еще работает? Я думала он уже отдыхает на пенсии.

   
 14. Вчера видела его возле ректората на новой машине BMW X5. Наверное взял кредит. А может дали поездить…

   

Добавить отзыв