Преподаватели

Одушкін Остап Володимирович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Одушкін Остап Володимирович - Отзывы

 1. Читаючи Платона здалося, наче схоже вже чув. ООВ мабуть настільки пройнявся тією філософією, що цитує думки мислителя навіть не здогадуючись про це.

   
 2. Кльовий. Але завжди здавалося,що він глибоко розчарований у чомусь…
  Неординарний і однозначно – знає дууже багато. деколи його справді важко зрозуміти, не встигаєш за ходом думок. І дуже париться через те, що студенти хочуть лише балів))загалом-надзвичайно позитивна людина, на талони, напевно, взагалі нікого не відправляє))

   
 3. цікаво чи в нього є кохана людина.

   
 4. Як я вважаю, він хороша людина. З повагою відноситься до студентів. Пояснює все так, щоб було зрозуміло. Лекції в нього просто шикарні, семінари також. Має непересічне почуття гумору, тому і не всі його розуміють. Прямий, не боїться вказувати на недоліки, через це його також можуть недолюблювати. Можливо, навіть, забагато себе віддає, забагато відкривається і через це не завжди його сподівання збуваються. А загалом дуже хороша і світла людина.=)

   
 5. справді самозакоханий і те, що любить свій фах і поважає колег не зовсім правда. як і сам казав, що пішов на філософію, бо повинен був хоча б кудись поступити, щоб в армію не забрали. про своїх колег відгукується зовсім без поваги і взагалі заздрить студентам із престижних факультетів, а про студентів технічних спеціальностей відгукується дуже зверхньо. плутається в історичних фактах, зневажає водіїв маршрутних таксі та людей інших земних професій. і взагалі у нього якийсь синдром Ісусика

   
 6. люблю

   
 7. він просто найкращий! Розумний, не париться і не напрягає інших, цікавий і лекції кльові, багаааааааааато дуже знає, толковий, вміє зацікавити!! Заліки всім поставив і високі!!! Погане про нього взагалі не знаю хто може насмілитися сказати! Душка і лапочка! Суперовий!!!!

   
 8. а як в нього здавати екзамен??

   
 9. від нього просто виходить якась гармонія, особливо коли він говорить, враження, ніби кожне слово в тому місці, де має бути

   
 10. на лекціях класно..дуже…і як людина хороший та позитивний…))

   
 11. найцікавіші лекції на світі!!! найцікавіша особистість та мужчина!=)

   
 12. Остап Володимирович, міжнародники назавжди Ваші! Ви – дуже цікава особистість! Новаторська методика викладання дає нам можливість не вчити шаблонно, а розвивати власну думку. Дякуємо, що вчите нас не філософії – життю!

   
 13. цікаво…весело…

   
 14. Найкращий! Лапочка! Обожнюємо)*

   
 15. еее, як це загнули? сексуальний, дуже:-) найсмішніше читати, шо самозакоханий:-) це зовсім не про ООВ.

   
 16. Він душечка))

   
 17. після ООВ захотіла на філософський перевестися.

   
 18. ох як викладач прекрасний і взагалі дуже сексуальний мужчина=)))

   
 19. Симінари з філософії – це коли на них читаєш ФІЛОСОФІЮ, а не все про неї, окрім її самої!!! Ви Найкращий!
  Дякую Вам!

   
 20. дуже розумний, і статті гпрні пише)

   
 21. він супер!!!! показує що дивитися на світ можна іншими очима.Він дає зрозуміти чого ми справді хочемо від життя.Супер пупер Богемісти вас поважають:))))

   
 22. це той викладач, до якого на заняття по-справжньому хочеться йти, не змушуючи себе! він наче в іншому світі-світі, де є справжня гармонія! один з найкращих!

   
 23. Він справді людина з великої букви!!
  Він єдиий з усіх викладачів, ставиться до нас(студентів) як до рівних.
  Його методика викладання на мене подіяла найбільше, тому що я дійсно почала вчити і любити філософію. Остап Володимирович – найкращий викладач, він має свою точку зору на с-му викладання і не мавпує за іншими викладачами!! його семінари відрізняються від всіх інших! За це йому величезне спасибі!!)

   
 24. викладачів котрі заохочують до навчання ще годі знайти
  ))))

   
 25. ніхто немає права судити викладачів за їх викладання.
  це університет,і тут як у школі з нами не панькатимуться…-хочеш вчиш а хочеш ні…
  в будь-якому випадку..-не судіть й не судимі будете

   
 26. Як на мене, викладання має бути саме таким, а не у вигляді занудно-маразматичного перечитування книжок як у інших. Саме його пари прив’язали любов до філософії. Дякую!:)

   
 27. чудовий викладач=)
  один з найкращих

   
 28. дууууууже кльовий!!!!
  юрфак його полюбив)))

   
 29. “Остап Володимирович THE BEST!!!
  Він чудова людина і викладач!!! Всього Вам найкращого!!!

  P.S. Зовсім не погоджуюсь з тим, що Остап Володимирович пофігіст, це не так- “”справді нічого обговорювати…нічого особливого”” – я перепрошую, а ви багато таких людей як Остап Володимирович знаєте?-думаю, що ні!


   
 30. мені здається, що тут нічого обговорювати. Свідомі студенти розуміють,що їм пощастило познамойитись з цим викладачем. Людина, що любить свою справу, поважає свій фах і своїх колег. Це справжній фахівець, яких мало не лише в університеті, а й в принципі в освітній справі. Він далеко не пофігіст, як дехто тут пише і мені соромно, що люди не вміють побачити справжній талант. Знаю, що завдяки Остапу Володимировичу моє навчання не пройде даремно.

   
 31. дужжже цікавий! ніколи не забуду його лекцію про екзистенціалізм -)

   
 32. “ДУЖЕ хороший викладач!!! справді, в нього якийсь особливий підхід і до студентів, і до викладання… ніколи не говорив:””явка на лекції обов””язкова””, скоріше навпаки..) але аудиторії в нього порожні не були ніколи!!
  аж жаль було пропустити 1 лекцію))
  дійсно дуже розумна, цікава, і до того ж весела людина!!!
  і просто як людина – О.В. дуже хороший!))
  жаль, що філософія тільки один семестр…( )))”

   
 33. радуйтесь шо є в нас ще такі люди в україні..Велике йому дякую за те, що він вчить нас філософії,а не як інші тупо читають свій маразм

   
 34. дуже класний викладач. Має свій підхід до навчання! Без зусиль зумів заставити наших юристів полюбити філософію! Я не пропустила жодної лекції)))))))))))

   
 35. останній америкенець у цьому універі! справжній ліберал та розумник із гумором! колись стане р-ом

   
 36. “Суперський викладач. Такий класний філософ, я б з ним полялякала десь на пиві! Ну він класний чувак ! Але торохи попустив наш факультет, деякими приколами, хоч справедливо, але всіх під одну ланку не варто підписувати! Дякую за “”відмінно”” на халяву, але дав би можливість то доказала би що не на таку вже й халяву, але дякую що можливості не дав. Кльовий дядько , надіюсь побачимось в театрі)))))”

   

Добавить отзыв