Преподаватели

Огірко Ігор Васильович

Университет «Львовской Ставропигион», Львов

 


Огірко Ігор Васильович - Отзывы

 1. Ну що тут можна сказати, коли людина просто присвятила своє життя для навчання і передачі своїх знань іншим. Крім того ще і людина хороша і розуміюча. У викладачі що ціниться? Вміння зацікавити до свого предмету. Так от з цим завданням на мою думку він справляється відмінно!

   
 2. Я не бачив щоб хтось викладав так оригінально, такого ви не знайдете у жодному підручнику. Шановні – обов’язково беріть приклад! А ще він хороша людина !

   
 3. Просто супер! Розумний, сраведливий!
  Студентка Тк-32

   
 4. Огірко ІВ є наш куратор,добрий справедливий і розумний
  Марта студентка

   
 5. Розумний, веселий

   
 6. Надзвичайно розумний і як викладач, і як людина. Хороший і веселий! Ну просто супер! Побільше нам би таких викладачів!

   
 7. ОГИРКО ИГОР ВАСИЛЬОВИЧ ПРЕКРАСНИЙ ПРЕПОДАВАТЕЛЬ:ПОЗИТИВНЫЙ ЧЕЛОВЕК И ТРЕБОВАТЕЛЬНЫЙ ПРЕПОДАВАТЕЛЬ.МАГИСТРАНТКА 53 ГР.Ф-ТУ СПОРТА СТЕЛЬМАХ Ю.

   
 8. Дещо цікаве про нього. Я не бачив щоб хтось викладав так оригінально(не стандартно), такого ви не знайдете у жодному підручнику, але погляньте на результати – вони більше ніж дивовижні. Шановні викладачі – обов’язково беріть приклад! А ще він просто хороша людина !

   
 9. Ну що тут можна сказати, коли людина просто присвятила своє життя для навчання і передачі своїх знань іншим. Крім того ще і людина хороша і розуміюча. У викладачі що ціниться? Вміння зацікавити до свого предмету. Так от з цим завданням на мою думку він справляється відмінно!

   
 10. Лалак Ніна, Калінчук Анастасія(anastasya77@gmail.com). У курсі магістратури одним з найінформативніших курсів є курс п. Огірка І. В. Нас навчив створювати e-mail, замітки на сайтах, презентації. Дякуємо!!!

   
 11. Нам магістрам дуже сподобався курс викладача п.Огірко Ігора Васильовича. Цікавий та новий матеріал в галузі компютерних технологій, цікаве викладення.

   
 12. Дорогий Ігор Васильович! Підкажіть хто це все писав? На студентів це явно не подібно! Враження що це робила людина, котра погано володіє українською мовою, ніби якийсь китаєць, і крім того інтернет він також часто не бачив.

   
 13. Нам подобається його сайт http://www.ogirko.narod.ru. Професор Огірко І.В. демократичний

   
 14. чесний

   
 15. Огірко Ігор Васильович молодець.

   
 16. Доктор фізико-математичних наук, професор
  Член спеціалізованої вченої ради К 35.329.01 ЛДУФК.
  Публікації: 120 наукових та навчально-методичних праць
  Автор книг: “Оптимізація”, “Математичне моделювання”, “Прикладна математика”
  Загальний науково-педагогічний стаж – 40 років, в т. ч. в університеті – 12 років.

  Викладає навчальні дисципліни:

  вища математика-
  інформаційні і комп’ютерні технології-
  прогнозування в спорті

   
 17. Требовательност

   
 18. Рейтинг: 5

   

Добавить отзыв