Преподаватели

Оглашенний Ростислав Іванович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Оглашенний Ростислав Іванович - Отзывы

 1. Дуже класний чувак) для тих, хто не в курсі – вимогливість-одна з головних чеснот викладача

   
 2. багато чого розуміючий – ше’м такого не чув)))

   
 3. “Залякує?)))) Ну і чим він вас там “”залякує””?))) Вже другий рік Р. І. в мене викладає і не можу сказати про нього нічого поганого. По-перше, він надзвичайно проникливий, багато чого розуміючий, “”толковий”” і дуже-дуже добрий. Просто Людина він, а то вже багато, бо таких в універі, не кажучи вже про той клятий факультет, дуууууууууже мало. З самого початку теж була налаштована на нього не дуже позитивно, але майже одразу зрозуміла, що помилялась. Р. І.- найкращий в світі викладач і думаю, таких в нас вже не буде. По-друге, викладач Р. І. дуже об””єктивний і справедливий, що теж сьогодні не часто зустрічається. А хто вчитись не хоче, тому завше щось не підходить. Поганому танцюристу, як то кажуть,…

   
 4. знання дає непогані, але залякує студентів. Всі з острахом чекають пари, а коли вона закінчується, то всі спокійно видихають. Заставляти студентів вчитись потрібно, але коли вони німіють від страху…перебор на мою думку.

   
 5. “Та який “”ЧОРНИЙ””))) Люди, легше ставтеся до життя і до жартів Оглашенного”

   
 6. The BEST

   
 7. Викладач Perfecto!!! Чудовий знавець німецької мови, до нього нам ще рости і рости. А я хочу бути таким хорошим спеціалістом як він., але з англійської мови і німецької, хоча вивчаю більше польськуҐ бо маю польсько-австрійське походження.

   
 8. You are simply the best! Yes. Yes. Your student of English phylology

   
 9. Підтримую попередній коментар повністю, я його поважаю тому, що він як викладач дуже чесна і порядна людина, якщо є знання 5 безпроблем. Я живу і тренуюсь в Німечині, і в нас чорний пояс по карате потрібно чесно заслужити, а в Україні все купляється, роздається коханкам, братам, сватам. Я люблю спілкуватись з людьми дивлячись їм в очі а нетак заочно.

   
 10. “Навчіться спершу грамотно писати! Рідної мови не знають,а за німецьку беруться,ще й не задоволені викладачем…Просто смішно…Вам до Р.І. як до неба…Вчитись треба,а не,вибачте за “”евфемізм””,хуї валяти…”

   
 11. от і мене зацікавили, чорний пояс це круто. значить в нас багато спільного і є про, що порозмовляти, може зустрінемся порозмовляємо. на повному серйозі

   
 12. шановні а ви що думаєте що попередні коментарі написав хлопець глибоко помиляєтесь я сама дівчина і мене дивують дівчата які хляють як пропащі, а спорт для мене це Життя займаюсь багатьма видами спорту хожу в спорт зал качаюсь. займаюсь боксом І спілкуюсь з вихованими людьми, глибоко сумніваюсь, що хтось зі мною захочить дискутувати. ну можливо хіба що тут.

   
 13. Намою думку ніхто немає права влазити в його особисте життя. В людини є певний рівень і певні вимоги.
  Доречі а що в нас хіба є дівчата?
  Все прорите, прокурене, легкої повидінки.З спортом недружать. ужас які тепер дівчата вони навіть того слова недостойні, щоб називатись дівчиною.

   
 14. До нижче написаного мною коментаря, хочу ще добавити народ читайте побільше цікавих книжок і побільше подорожуйте може світогляд у вас зміниться. Ростислав ти молодець.

   
 15. Знаєте, як Ви добре українську не вивчили, то що тут про німецьку казати))

   
 16. Та він ще хороший, бо до такої лінтяйки як я три Ростики мало буде. нелізить мені в голову та німецька. може дасьте якусь пораду як її вчити

   
 17. Мій любимий Ростику ти молодець!!! Покажи їм неукам кузькіну мать. до книжки незаженеш, невчаться а викладач винен

   
 18. найкращий у світі
  обожнюю його
  він навчить, хоча мені та німецька взагалі не впала, але вчить він круто

   
 19. він крутий

   
 20. крутий, з класним почуттям гумору, непідкупний і справедливий.. людина яка навчилася в Європі, як викладати і як жити…жаль що в університеті таких так мало..

   
 21. Супер викладач і людина класна!!!!!!!!!!

   
 22. ідеальне почуття гумору, але вимоги часом завищені.

   
 23. харизматичний професіонал з чудовим почуттям гумору та методикою викладання.

   
 24. ой та згумором в нього точно все класно Ростислав Іванович знову хочу до вас на курси, знання вже є, і хочу здати в вас на пять. Коли я відвідувала курси в ного незнаю чому але в голові було пусто а в душі свято. методика викладання шикарна це один викладач на курсах який дає додому завдання і приходить на наступнний рас і питає. Мій любимий викладач, ну це позитивна людина.

   
 25. якщо чесно, викладач чудовий. я не розумію тих, хто писав, що він безвідповідальний. якраз Ростислав Іванович відповідальний. В плані, абсолютно в повній мірі відповідає за ті знання, які доносить до студентів. Інша справа, що той, хто вчитися просто не бажає, хоче вигородити себе відповідно кажучи, що викладач нульовий. Неправильно так.
  Як би там не було. Ростислав Іванович – 5 балів. Супер

   
 26. ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!!!!!!!
  МИРУ,ДОБРА, ПОЗИТИВУ, БЛАГОПОЛУЧЯ, ДОБРОБУТУ. І ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ БАЖАНЬ

   
 27. +

   
 28. в кожного свої бачення…
  а в мене він улюблений викладач

   
 29. золотко**

   
 30. Да палюбому:)))))))))))))))))))))))))

   
 31. ваще препад нормалний ваще сматрящей факультета Ростик так тримати один нормалний препад на факультете

   
 32. він точно ставить оцінки справедливо, а інші викладачі, буває, ставлять!

   
 33. та насправді класний викладач! приємний, позитивний, з класним почутям гумору, справедливий. Я відвідувала курси в Ростислава Івановича і нездала екзамену тільки тому, що небуло знань. На даний момент таких викладачів як Ростислав Іванович дуже мало. Викладачу я бажаю здоровя, тому що тих студентів іноді неможливо витримати, а студенська справедливість зашкалює. студенти пообєктивніше. Так викладач вимогливий, але це тільки на користь студентів, але нажаль вони цього не розуміють. Я б на місці Ростислава Івановича прийшла відчитала лекцію і пішла без всяких старань. Студенти невчаться викладач винен. Щось я глибоко сумніваюсь,що викладач комусь поставив не справедливо оцінку.

   
 34. пацан просто супер.Як викладач -адекватний почуття гумору 5+.Не гоніть на чотого професійного хлопця.

   
 35. прекрасний філолог, чудово знає як робити свою справу

   
 36. якби були всі такі викладачі як він, студенти були б дійсно профі у своїх спеціальностях
  а на рах. філолох.. ну я б посперечалася…
  він хороший, навіть прекрасний філолог
  а робити такі висновки тільки через те, що колись погану оцінку поставив – неправильно

   
 37. так в тому і проблема…
  для нормального і ясного вираження думок в письмовому вигляді потрібно в правильних місцях розставляти розділові знаки, і не тільки розділові знаки, а крім того правильно писати слова
  і перед тим, як когось обсирати, подивіться на себе

   
 38. для початку грамотно писати навчіться

   
 39. бо нема що сказати

   
 40. я ніколи не вирізнялася хорошими оцінками у цього викладача, але, тим не менше, в порівнянні з іншими групами, моя трійка явно взуває людей з інших груп, які маю 5
  вони і половини не знають з того, що я знаю

   
 41. щастя у знаннях
  ніхто на ваші оцінки в майбутньому не буде дивитися

   
 42. так знання Ростислав Іванович дає прекрасні
  зі справедливістю в нього теж все в порядку
  як на мене, він оцінює справедливо

   
 43. м?

   
 44. не в оцінках щастя

   
 45. улюблений

   
 46. Хай різдвяна добра казка подарує тепло й ласку, Хай різдвяні світлі зорі знищать смуток весь і горе. Щастя радість і добро хай засяють на Різдво. хай ангел торкнеться вас ніжним крилом, Зігріє вам серце Різдвянним теплом

   
 47. і я і я
  найкращий

   
 48. я в захваті від цього викладача . . .

   
 49. і що що 25 років вивчає?
  він знає її бездоганно

   
 50. якщо були б інгі вимоги, – відповідно і знання гірші

   

Добавить отзыв