Преподаватели

Огренда Назар Ігорович

Правничий колледж Львовского национального университета им.И.Франко, Львов

 


Огренда Назар Ігорович - Отзывы

 1. Вітання Тагасику !!!!

   
 2. Не такий страшний чорт як його малюють – можливо не найкрасивіше порівняння,але тут воно дуже доречне.Не такий Назар Ігорович поганий,як ви тут його поописували!)
  Як наслухалась про нього – то аж документи забирати хотілось з коледжа,а приходиш на симінар – сидить усміхається,жартує,нормально оцінює.

   
 3. Орел))ахах

   
 4. Куди діли Тагасика з цього сайту?????

   
 5. група збільшилась на ще одну особу..молоді дівчата не бійтесь вступайте в нашу групу..небійтесь і ці збоченці будуть наказані по-закону!!!а цей пілоточнік в першу чергу!!

   
 6. Дівчата! Вас що насильно ведуть на ту хату??? Самі ж дозволяєте все це робити. Сама була студентка коледжу і в мене були деякі натяки з боку Ці-ла.(він тоді ще був не одружений) Я сказала, що мені це не цікаво і все!!!! Ніяких проблем з навчанням не було.

   
 7. Раніше думала,що дуже строгий і злий викладач,а тепер побачила,що помилялась…)) Круто,що він веде з нами бесіди на різні теми і дає поради…) Шкода,що в них з Оксаною Михайлівною якась війна почалась…бо вони двоє подобаються мені як викладачі…(

   
 8. печально

   
 9. та чого, я їх разом бачила нормальна пара

   
 10. я бачив її класна кубіта!!!

   
 11. класний пацан

   
 12. В такого викладача, і людини як Огренда дрізів НЕ МАЄ і ніколи НЕ БУДЕ

   
 13. Як викладач, можливо інколи і буває несправедливий чи недостатньо компетентний у деяких питаннях, але як людина, повірте, дуже хороший. Він часто вважає студентів дітьми і бажає їх навчити насамперед життю, дає багато порад, прагне розказати якнайбільше прикладів зі свого життя чи з життя своїх друзів. От за що його треба поважати!!!

   
 14. Цікава людина. Шкода, що залежний від думки Андрусяка…бути б йому трішки сміливішим і вимогливим до студентів. А то вони трошки розпускаються у 2 семестрі. І задачі, задічі і ще раз задічі з кримінального треба РОБИТИ!!!!
  А так, дуже добрий чоловік.

   
 15. Людина настрою.То злий,то добрий!

   
 16. Тільки для козлів цей викладач може бути поганий. Назар Ігорович дуже хороший викладач.

   
 17. “Дуже поважаю і люблю його в першу чергу як людину!!!
  Гарний викладач,знаток своєї справи!
  Вдячна вам за прекрасні знання такої галузі як “”Кримінальне право””:)”

   
 18. можливо???????

   
 19. дуже класний виклач…
  попри його строгість, він справді хороша людина, яка любить справедливість…)

   

Добавить отзыв