Преподаватели

Олашин Марина Миколаївна

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Олашин Марина Миколаївна - Отзывы

 1. А хіба Вам грішним засуджувати цю прекрасну людину!!! Марина Миколаївна добра і відзивчива викладачка,надійний друг,і просто чудова людина

   
 2. Хороша викладачка!
  Розумна жінка!!

   
 3. дууууууууууже добра викладачка, побільше таких викладачів, яка вона, х одного боку строгоа, а з іншого така мила))))

   
 4. Це некоректно і невиховано розказувати всяку гидоту про Марину Миколаївну!!! Її особисте життя нікого не стосується і не вам її судити!ВОНА НАДЗВИЧАЙНА ЛЮДИНА! А всі хто до неї ставляться негативно,ви просто дурні люди,тому,що в свому житті ви втратили можливість мати такого наставника,викладача і друга як Марина Миколаївна,бо таких людей як вона одиниці !!! Марина Миколаївна Ви сама найкраща! Думаю Ви знаєте ,що Ви мій улюблений викладач!

   
 5. ті, шо написали про Марину Миколаївну всяку фігню – ви кончєні!!! це найкраща викладачка! тільки її предмет я знаю так, що, неповторюючи, розкажу і поясню любе визначення! як людина вона взагалі суперська! в неї дисципліна на вищому рівні, але не двилячись на це, вона не є напряжною! з нею можна і пожартувати і посміятись і досконало вивчити предмет! а на рахунок того, що в неї проблеми з алкоголізмом… особисто я ні разу не бачила, щоб вона на парах була не твереза, а що вона робить після роботи – це її особисте діло…хулі ви лізете?! одним словом, Марина Миколаївна – найнайнайкраща викладачка і позитивна хороша людина)

   
 6. Марина Миколаївна просто найкраща! Так спочатку вона може здатись неприступною і навіть інколи злобною але насправді вона не така! Це дуже розумна,добра і ніжна жінка!!!Улюблений викладач!Я її просто обожнюю!!!!!!!!!!!

   
 7. Вона просто мега супер класна!!!!!!!!!!!!!!! чудовий викладач,знає свій предмет,щира,добра, мила, розуміє з півслова….і з нею легко домовитись!!!=)
  люблю її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 8. Дволика людина? Це людина з надзвичайно великою душею і добрим серцем. Шкода, що не всім дано це побачити. Посоромились би таке писати. Але ж звичайно, це анонімно, можна тут всяку гидоту розводити, та ще й яку!!! Маринка, ти надзвичайна!

   
 9. ясне сонечко на юрид.факультеті!

   
 10. Олашика досить дволика людина! Не така вона вже мила та добра людина,як здається з першого погляду! А ще у неї великі проблеми з алкоголем( через своє нерозділене кохання з ОДРУЖЕНИМ чоловіком вона часто заходить в запої) В це важко повірити,але це гірка правда!

   
 11. Як ви посміли так сказати про Марину Миколаївну!

   
 12. Приємна і добра людина. Вміє зрозуміти і підтримати!

   
 13. Наша Олашинка просто супер ми її любимо.

   
 14. Хороший викладач, друг студентів, душа компанії і просто надзвичайна людина. Дякуємо за те що Ви такі є у нас ))))))

   

Добавить отзыв