Преподаватели

Олексів Ігор Богданович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Олексів Ігор Богданович - Отзывы

 1. просто молодець. Один із небагатьох, хто викликає повагу як викладач в ІНЕМ. Толковий, комунікабельний, з почуттям гумору, не закомплексований, а на англ курси всім раджу!

   
 2. Дуже виважена, вихована та інтелігентна людина, професіонал своєї справи, ідеальне володіння предметом як з теоретичної, так і з практичної точки зору. На мою думку, якщо хоча би 50 % викладачів були таким як Ігор Богданович, рівень вітчизняної освіти значно б виріс, але на жаль, на сьогодні такі викладачі радше виняток.

   
 3. хороший викладач і людина супер)

   
 4. Очень классный преподаватель!

   
 5. по моєму він супер-викладач!!!!!!!!))))))а якшо в ньому і є деяка зверхність,то це лише захисна реакція від студегтів,які хочуть на голову вилізти!!))))
  обожнюю його!!!!

   
 6. як людина, важко сказати, але викладач дійсно хороший.

   
 7. Еталон викладача і манери викладання. Найцікавіші пари за 5 років навчання. Найоб*єктивніше ставлення до студентів. Весела, добра, розуміюча людина. З ним важко ще когось порівняти!))

   
 8. Все саме найкраще, що можна сказати про людину відноситься до Ігора Богдановича!!! ВІн чудовий!

   
 9. Один з моїх любимих викладачів і 1 з найкращих і найтолковіших викладачів кафедри. Чекаю з нетерпінням пар з ним.

   
 10. Дуже цікавий викладач, досить неординариний. Спочатку видається дуже суворим, але насправді таким не є. Завжди іде на зустріч студентам. Кожний отримує те, що заслуговує. А взагалі Олексів дуже класний! Приємно мати справу з такими людьми!

   
 11. Respect! Побільше би таких викладачів!

   
 12. Як викладач – супер! Вміє пояснити матеріал, для тих хто не зрозумів пояснює ще раз. Похвально) Не всі викладачі спускаються до того, щоб декілька раз повторювати) Хоча економетрія не дуже зрозумілий предмет, я його знала на 5, оскільки викладачем був саме Ігор Богданович! Ігор Богданович – РЕСПЕКТ!

   
 13. Ігор Богданович відноситься до кожного саме так, як та людина заслуговує. Доступно викладає свій предмет. Саме на його парах студенти можуть отримати реальні знання! Дуже приємна людина і чудовий викладач!!!

   
 14. Чудовий викладач! Вимагає знань, але після його пар дійсно розумієш предмет. Надзвичайно розумний, з почуттям гумору. Викликає велику симпатію і повагу у студентів, і сам до них ставиться дуже добре. Цінить студентів не тільки за знання, але й за людські якості. Він – просто супер!!!

   

Добавить отзыв