Преподаватели

Ощипко Ірина Йосипівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Ощипко Ірина Йосипівна - Отзывы

 1. Ірина Йосипівна – одна з найкращих. Такий викладач потрібен кожному першокурсникові. Шкода, що вже не викладає (

   
 2. Дуже хороиший викладач! А якщо хтось її боїться чи називає енергетичним вампіром, шановні, ви ніколи не задумувалися над тим, що ви робите на філфаці?

   
 3. “Те що вона позитивна – брехня. Те, що “”енергетичний вампір”” – теж брехня. Її так називають, дівчатка які бояться. Боятися викладача – смішно, ви ж вже не в першому класі школи, подолайте страх. Лекції змістовні, а що стосується об’єктивності – багато хто вважає її в деяких випадках не об’єктивною. Справді є студенти, які мають знання кращі, а оцінку гіршу. Зумовлене це тим, що ці студенти не вміють подати те що знають, а іноді просто бояться. Якщо знати хоч мінімум, а його, погодьтесь, знають майже всі, та ще й правильно його подати, то трійка буде. Ірина Йосипівна піде назустріч, отже вона не безсердечна. Перевірено на власному досвіді. Дійсно строга, ще й заставляє всіх ходити на свої лекції, але різними хитрожопими способами можна уникнути цього. Ніколи не чула, щоб за її екзамен платили, сама платити теж не пробувала, так що ризикувати не раджу. Це трошки ускладнює сесію, адже в критичних ситуаціях альтернативного виходу не буде.”

   
 4. обожнюю цю викладачку)

   
 5. Ірина Йосипівна – чудовий викладач! До речі, вона дуже справедлива! Лекції в неї також чудові! Ті, хто не знає-отримують заслужену оцінку!

   
 6. нормальна! Мені поставила!!!!

   
 7. “Вона досить добра людина, вдячна що 2 роки тому саме Вона мене підтримала, хоч я через переживання забула все на світі, та й по питаннях з білету теж не особливо виступила, і коли Ірина Йосипівна поставила “”3″” я зраділа. Отож нічого злого в ній я не відчула,та не побачила….Добра і часто буває з позитивним настроєм. Велике Дякую за те, що Ви нас навчаєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 8. а чо… я теж була про неї найгіршої думки, але не така вона й погана)

   
 9. шаную і дякую

   
 10. строга. розумна. чесна. Дуже добре пояснює матеріал, доступні лекції. Поважаю

   
 11. надзвичайна людина…обожнюю її))

   
 12. Довгих років життя, творчої наснаги!

   
 13. Шаную

   
 14. РЕСПЕКТ

   
 15. Безмежно вдячна Ірині Йосипівні за те, що вона є! 18 років тому, коли я отримувала стаціонарно 2 вищу освіту, вона просто віртуозно провела нас у найскладніший світ Морфології! До сьогоднішнього дня користуюся її конспектами.
  Низький уклін Вам і здоров’я на довгі літа!

   
 16. Людоньки, що ви виговорюєте? Та Ірина Йосипівна – це легенда. Я закінчила філфак уже 10 років назад. І згадую її лише з вдячністю. Вона уміє навчити. Хто не розуміє цього зараз – зрозуміє згодом, коли піде на свій філологічний хліб. (Звичайно, якщо ви не помилилися з вибором професії). Низькиій їй ушлін і шана.

   
 17. Вчіться, придурки, і буде вам щастя. А Ірина Йосипівна одна з найкращих!

   
 18. “В Ірини Йосипівни я двічі отримувала талон) І все рівно скажу вам, що вона надзвичайна викладачка. І не “”валить”” вона на іспиті питаннями, а витягує вас, дибіли. Хто здавав у неї морфологію, той її добре знає. Більше би таких викладачів в універі.”

   
 19. надзвичайна викладачка,не зважаючи на те,що строга…

   
 20. чудова людина!!!

   
 21. нормальна цьоця

   
 22. Лише позитив. Вдячна їй за знання. Низький уклін і шана. Випускниця 2000 року.

   
 23. “Ірина Йосипівна – найкращий в світі викладач! І я кажу це не тому,що вже двічі отримала в неї 5,а тому,що,по-перше,вона дійсно дає дуже глибокі знання бажаючим,по-друге,своєю строгістю стимулює до навчання,і,по-третє,не любить хитрих підлабузників,які “”все знають””,за що найбільше її поважаю. І ніяка вона не зла,навпаки дуже позитивна особистість. Я щиро поважаю цю високоосвічену людину і хотіла б колись досягти такого високого рівня,якого досягла вона…”

   
 24. “я в шоці…ви (я про більшість!) один в одного копіюєте фразу “”енергетичний вампір””?….після третьої сторінки вже смішно стало)
  Ощипко – справді “”гроза”” філфаку! але доволі позитивна бабуся,погодьтесь) люди,бажаю і вам в такому віці бути настільки активною!
  за що поважаю її,так за те,що вона прекрасно в студентах розуміється (маю на увазі їх знання)
  ось так…тому цінуйте цю унікальну можливість співіснувати з нею в межах одного факультету!
  я от нее торчу:)”

   
 25. Конспекти Ірини Йосипівни допомогли мені не лише у підготовці до іспитів. У перший рік викладання в школі ці конспекти були основним джерелом для написання конспектів, і я їх зберігаю дотепер.

   
 26. З такою викладачкою у філологів є МАЙБУТНЄ!!!

   
 27. викладач хороший! Хто хоче вчитись, того завжди навчить!
  А кому байдуже, то і перша пятірка не допоможе!!!!

   
 28. “про “”першу п””ятірку””-це правда,сама переконалася…….а лекції дійсно змістовні.”

   
 29. Викладачка досить хороша…….справді, на екзамені в неї дуже боялася, але якщо нормально підготуватися, а головне, піти в першій п’ятірці (максимум -в другій)…то можна сподіватися на нормальні бали…
  Лекції в неї дуже змістовні, це правда!!!

   
 30. На мою думку, це хороша викладачка, викладачка, яка може багато навчити.

   
 31. так,дійсно варто іти в першій пятірці…..далі десятого студента – не більше 60 балів,якщо не талон!
  не дуже люблю її… дійсно є в ній щось від енергетичного вампіра…хоча як викладач досить хороша…) буває гірше,скажем так)))

   
 32. дуже хороша викладачка

   
 33. .Ніякий вона не вампір,)…вона хороша людина, а як викладач просто неперевершена…

   
 34. Випуск 1985 року вітає Вас, Ірино Йосипівно! Любили і любимо Ваші лекції, конспекти досі зберігаємо. Здоров*я Вам! Молоді оцінять Вас пізніше.

   
 35. скажу чесно….в неї страшно сидіти на лекціях…..а якщо екзамен усний, то взагалі з голови вилітає все , що вчила……
  а лекції вона диктує справді змістовні і грунтовні

   
 36. після щоразового відвідування її лекцій жодні підручники вже не потрібні)))

   
 37. дуже хороша викладачка,хоч і строга!!!!!!я мала в неї три,але знала,що я її заслуговую,на відмінну від інших викладачів ДУЖЕ ОБЄКТИВНА!!!!!

   
 38. “Ідеал викладача! Корифей філфаку. Якби усі викладачі були такі як Ірина Йосипівна, то рівень освіти в Україні був би набагато вищим.
  До речі про “”енергетичний вампір”” – в Ірини Йосипівни напрочуд позитивна енергетика, і сама вона як людина дуже приємна. Ну, має одну слабкість не любить тупих і підлихб з ким не буває!”

   
 39. ВОНА ЩЕ ЖИВА? Вибачте, не втримався… Хлопці, тримайтесь, з нею тяжко на іспиті…

   
 40. Завтра залік у неї. Краще померти.

   
 41. прекрасна особистість!!!!! класна і ерудована викладачка!

   
 42. Світлий розум і чудова память, незважаючи на поважний вік. Імпонує її завжди обєктивне ставлення до студентів, а критикує хоч і різко, але виправдано

   
 43. “неймовірна викладачка!!!!!!!!!!!!
  СТІЛЬКИ яскравих прикладів і нових знань.
  НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  хто не любить Ірини Йосипівни, так це ті двієчники та заучки, яким вона не поставила “”5″””

   
 44. дійсно справедлива і ерудована викладачка, прекрасна людина, наставниця для молоді і студентів. дякуємо за ваш нелегкий труд. з повагою ваші улюбленці – українські філологи

   
 45. Ірина Йосипівна – одна з найрозумніших викладачів цілого ЛНУ!!!!!!!!!
  Вона дарує своїм студентам неабиякі знання : сильні та міцні, живі та вічно спраглі!!!!!!!!!!!
  ДЯКУЄМО ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   

Добавить отзыв