Преподаватели

Овсінський Юрій Володимирович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Овсінський Юрій Володимирович - Отзывы

 1. Нащо писати побрехеньки… Я спеціалізуюся на кафедрі середніх віків… Але щось ніколи не чула особисто… як і від інших студентів… щоб Овсінський колись комусь “тикав”… Завжди на “Ви”… ніколи не відмовляє у консультації чи пораді…. з книжками для студентів возиться….
  На екзамені ставить три якщо є хоч щось написано… і більше відповідно… але не допитує усно… бо каже що “допитують в гестапо”…. Предмет свій він добре знає і цікаво розповідає…

   
 2. Нащо писати побрехеньки… Я спеціалізуюся на кафедрі середніх віків… Але щось ніколи не чула особисто… як і від інших студентів… щоб Овсінський колись комусь “тикав”… Завжди на “Ви”… ніколи не відмовляє у консультації чи пораді…. з книжками для студентів возиться….
  На екзамені ставить три якщо є хоч щось написано… і більше відповідно… але не допитує усно… бо каже що “допитують в гестапо”…. Предмет свій він добре знає і цікаво розповідає…

   
 3. Хабарник, а через те, що не дають годуватися, обізлений на всіх студентів. На екзаменах валить навіть своїх. Несправедливий – одну людину може защемити за дрібницю тільки тому, що вона йому не подобається чи не ходила на його брєдові лекції, а іншій через щенячі очка дозволити переобрати білет, який їх сподобається чи й взагалі продиктувати відповідь на питання. Обожнює ставити талони і хвалиться цим. На екзаменах валить навіть представників своєї кафедри.
  Дозволяє собі відносно студентів слова типу “твою курсову тобі можна в морду кинути” і т.д. Хоча знаннями в цього пролетарія самого навіть не пахне.
  Шановний пане Овсінський – краще би ви далі працювали робітником і не пхалися у вищий навчальний заклад!!! Вам тут не місце!

   
 4. Супер викладач.Розказує цікаво, жартує смішно.Завжди ходжу на його лекції

   
 5. У нього дуже легко заробити бали. Він дуже любить цікаві факти

   
 6. “мда…і це рівень істфаку. глухонімий бомж і то краще прочитає лекцію, і Ю.В. ще й дивується чого до нього ніхто на лекції не ходить. на модулях всіляко витягує студентів своєї спеціалізації, курсові в нього пишуть будь як, навіть не знаючи жодної іноземної мови крім російської, не вчить мислити, основне запам””ятати купу непотрібної інфи яка абсолютно не допоможе вам зрозуміти історію середніх віків…одним словом не місце йому на тій кафедрі, приколи він може і травить для своїх медієвістів, але науковців з них не виховає.”

   
 7. Дуже хороший викладач! Фахівець і професіонал. Справделивий, принциповий, взяток не бере! Один з найрозумніших на факультеті! БРАВО Юрію Володимировичу!!!

   
 8. Лекції розказує стіні)) але деколи таке видасть шо можна довго сміятися

   
 9. дуже толерантний і теплячий…. з цікавими жартами)))

   
 10. мені подобається його голос

   
 11. Прикольний дядько

   
 12. “прочитала цю писульку двома рядками нижче, від якої пахне, і склалося враження, сам той загадковий “”Модя”” її і написав… і з радянськими часами обізнаний (тому древній)… і вболіває за свою фірму, напевно вважаючи свої дипи ідеальними а ціни “”розумними””…”

   
 13. запхай свою фірму по глибше

   

Добавить отзыв