Преподаватели

Панкевич Іван Миронович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Панкевич Іван Миронович - Отзывы

 1. Вів у нас семінари на 1 курсі з Конституційного права України.Кращого семінариста знайти не можливо.Дуже лояльний,завжди жартує,оцінки завжди афігенні.Просто чудо!

   
 2. Читав у нас спецкурс: розумний і з почуттям гумору. Залік отримали без ускладнень.

   
 3. +

   
 4. І що, дівчата, хтось ходив з ним на каву? поділіться досвідом –)

   
 5. щоб здати той залік треба було ще його вичекати під кафедрою….і то не один день( Здала з першого разу, поставив декілька питань на які відповіла. Хто говорить що в нього неможливо здати – напевно не знає як відкрити книжку з теорії держави і права.

   
 6. Я не думаю, що Іван Миронович має час та особистий інтерес періодично заходити на сайт і писати про себе відгуки:)
  Просто як викладач, він залишає про себе сильні враження….в когось позитивні, а в когось негативні…

   
 7. За всі п’ять курсів навчання це перший викладач, на лекції якого я ходила тому, що були дуже цікавими та авторськими.

   
 8. дуже класний!

   
 9. хороший викладач, приємний чоловік

   
 10. ОООО, він супер і як викладач і як людина…!!!! :)

   
 11. Іван Миронович безсоромно накручують собі рейтинг(((

   
 12. Ч.2 А шановним дівчаткам, які самі спочатку намагаються спокусити викладача, а потім через відсутність реакції з його боку розповідають усілякі дурниці, хочу сказати: пам’ятайте – найерогенніший чоловічий орган – це мозок, зачепіть його мозок своїм розумом, якщо хочете сходити з ним на каву :) До речі, за кавою розмовляти можна і на інтелектуальні теми, а з Іваном Мироновичем вже, повірте, буде про що поспілкуватись. Усім бажаю успіху: спочатку у навчанні, а потім і на роботі! Пам’ятайте, однією з ключових складових успіху, за Ейнштейном, є титанічна праця! Посміхайтесь і життя посміхнеться вам у відповідь!

   
 13. “Ч.1 Привіт усім! Насправді Іван Миронович дуже вимогливий викладач. Оцінює всіх об’єктивно: знаєш предмет – отримаєш залік, не знаєш – приходь тоді, коли довчишся. Сподіватись, що залік здасте, знаючи лише визначення що таке “”держава”” не варто. Підказка тим, хто здаватиме у нього залік чи екзамен: він приділяє велику увагу вашому розумінню предмета, а не завченим напам’ять фразам з підручника.”

   
 14. Просто Класний викладач.

   
 15. На мою думку він дійсно хороший викладач. Щодо зверхності – то я не зауважила, можливо це почуття гумору, яке не всі сприймають.

   
 16. Іван Миронович – супер. Як колишня студентка кажу. І залік ще б раз із задоволенням склала – і на каву не відмовилася б піти. Зі справжнім мужчиною- чому б і не піти. Антоніна.

   
 17. Іван Миронович досить хороший викладач. Я в захваті від нього! Розумний, досвідчений, з почуттям гумору.

   
 18. Приєднуюсь до попереднього коментаря. Він класний викладач, розумний і ерудований.

   
 19. Незрозумілий комент, бо якщо керуватися такою логікою, то англійську може вчити будь-який мовник, а медицину – ветеринарний лікар. Панкевич на лекціях старається пояснити філологам, що право їм потрібне, і за це слід йому подякувати.

   
 20. Як кожний викладач він має свої плюси та мінуси, але плюсів значно більше.

   
 21. “Я залік отримала по знаннях, що й усім раджу робити: не шукати “”способів””, слухати про досвід одногрупників, а просто знайти час вивчити предмет. Тим більше, що Іван Миронович є викладачем, який суперово читає лекції.”

   
 22. Ч.2.Головне вивчити матеріал конспекту.Викладач не вимагає чогось неймовірного від студента,а питає лише те,що сам пояснює на лекціях.І хочу зазначити,що він питає те,що повинна знати кожна освічена людина і справжній громадянин своєї держави(мені навіть на одному питанні було соромно не знати відповіді).Я вважаю,що студентам не потрібно ображатися на талони чи погані бали, оскільки він виконує свою роботу і перш за все,оцінює знання,а якщо студенти не бажають належним чином підготуватися до заліку,тоді вони шукають більш корупційний спосіб до вирішення питання здачі(у такому разі, викладач іде на уступки, будемо справедливими).

   
 23. Ч.1.На мою думку,Іван Миронович досить хороший викладач.Він доступно викладає матеріал, наводячи приклади з життя.Його лекції дійсно цікаві і я відвідувала їх із великим задоволенням.В мене лише одне зауваження – Іван Миронович, будь ласка, диктуйте трішки повільніше, щоб студенти змогли грунтовно написати конспект(те, що ми -англійці-філологи,не означає,що ми записуємо із швидкістю – слово за пів секунди-але це вже так,на майбутнє,для наших наступників:).На рахунок справедливості щодо оцінок,скажу,що здати залік є цілком можливо.

   
 24. Ну що вам сказати дівчата. Думайте на заліку не про гроші, а просто вчіться. Я отримала високу оцінку тому, що добре написала тест, відповіла на його питання під час співбесіди, а також ходила на пари. Память у Івана Мироновича дуже хороша:)))

   
 25. приєднуюсь до попереднього коментаря!!)

   
 26. Не можу зрозуміти, чому ви думаєте, що Іван Миронович пише позитивні коментарі сам. Повірте, є люди, які позитивно думають про нього. До речі, я одна з таких. На заліку не валив, грошей не просив і поставив добру оцінку. Одна моя порада – вчіться і проблем не буде!

   
 27. Я в захваті від нього! Розумний, досвідчений, з почуттям гумору. Завдяки йому я зрозуміла,що ідеальні викладачі існують і знання права є необхідним!

   
 28. Сьогодні здавали у нього залік. Заставив вивчити матеріал, три рази ганяв по тестах, а потім поставив. Дійсно принциповий дядько.

   
 29. Класний викладач. Матеріал подає доступно.Тільки швидко говорить, годі записати.

   
 30. +

   
 31. Лекції цікаві.

   
 32. Дуже вимогливий щодо знань студентів.

   
 33. Дійсно розумний, .

   
 34. Цей викладач справив на мене настільки сильне враження, що я зараз здобуваю другу освіту – юридичну.

   
 35. Погоджуюся: ерудований та розумний.

   
 36. +

   
 37. В мене керував дипломною. Дав перелік літератури, допоміг з написанням плану та висновків. Знаю, що у керівники моїх друзів не особливо ними опікувалися.

   
 38. Щодо професійного рівня мушу ствердити, що це були єдині лекції з непрофільного предмету за весь універ, на які я ходила не з приводу відвідуваності, а тому, що були цікавими…

   
 39. Думаю, що попередній комент не зовсім правильний. Здавала тричі. Як вивчила – здала.

   
 40. попередній комент – правда) але веселий дядько.

   
 41. The best.

   
 42. Дуже класний як викладач, а також симпатичний як чоловік:)

   
 43. “Просто шикарна людина) Справедливий, розумний, феноменальна пам””ять, пари цікавезні, заліки не з легких, але навіть коли ставить талон, студенти виходять з усмішкою на обличчі!)))”

   
 44. Мені поставив талон, але це, на жаль, було справедливо.

   
 45. що ж вам порадити….)))))))дівчата ходіть на пари,бо в Івана Мироновича феноминальна пам’ять!!!!!Пам’ятає де і з ким сидиш, за це тобі вже додасться декілька балів. Ну і цінить він або красивих, або дуже розумних, якщо у вас поєднюються ці 2 риси, то немає за що переживати, основне вчити всі питання, бо внакше готуйте папірці…..)))))))))))))0

   
 46. У мого друга з юрфаку читав спецкурс для магістрів. Каже, що справляє враження знаючого свій предмет та обєктивного викладача, до того ж з хорошим почуттям гумору.

   
 47. Погоджуюся. Якщо вивчив, то залік здасиш без проблем. Але він опитує усно, а тому дуже довго приходиться чекати в черзі.

   
 48. красавчик!

   
 49. Чоловіки мають таке ж перебільшене уявлення про свої права, як жінки — про своє безправ’я.
  Едгар Хау

   
 50. сама чарівність,шкода що вже старший

   

Добавить отзыв