Преподаватели

Пастухова Лариса Вікторівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Пастухова Лариса Вікторівна - Отзывы

 1. Дуже класна!!!

   
 2. Я думаю, негативної думки тільки ледарі і шукачі халяви! Лариса Вікторівна – чудова людина, гарна і стильна жінка! Оригінально пояснює, доповнює прикладами про нас же, студентів, такщо навіть дурень зрозуміє, де і як застосувати ті чи інші юридичні норми!) Маленькі, не заздріть, а якщо заздрите – то мовчки!

   
 3. кльова, така собі прікольна та з характером

   
 4. Андрій Петрович і Лариса Вікторівна дійсно люди із складним характером, але де ви бачили талановитих простих людей. Можливо, так – до лінивих і немудрих студентів ставляться негативно! Але це є нормально! Ти чого прийшов вчитися!? Сидіти і байдики бити! НІ і ще раз ні…) На мою думку, це майбутнє кафедри міжнародного права і хай всі будуть такими викладчами, як вони!

   
 5. “погоджуюсь з тим, що змінилась псля одруження. “”вийшла заміж за нелюда”” – не погоджуюсь з тим, що Шуміленко нелюд))) в мене з ним хороші відносини і як людина, він мені не раз допомагав пояснбював те, що я не розуміла в його предметі, допомагав находити матеріали.
  Те саме скажу і про Л.В. – хороша людина, пунктуальна щодо зустрічей.
  Сувора? мені це тільки на руку, враховуючи якою лінивою я буваю)”

   
 6. нормальна викладачка, але інколи надто сувора

   
 7. Мені вона здається розумним і досить справедливим викладачем.Вона реально розуміється в своїй справі.А щодо відношення до студентів, то буває і гірше))))

   
 8. в неї суперові лекції і оцінки ставить справедливо, хоча інколи може вести себе некомпетентно по відношенню до студентів.

   
 9. а мені навпаки здається, що відколи вона вийшла заміж, відтоді змінилася в кращу сторону… добріша якась стала
  та і діти людей також міняють…

   
 10. а мені вона дуже подобається, дуже розумна, цікава та нефальшива

   
 11. Була нормальна поки з Шумою не зв’язалась

   

Добавить отзыв