Преподаватели

Петлін Валерій Миколаєвич

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Петлін Валерій Миколаєвич - Отзывы

 1. як під нього не копайте-викладач він унікальний і науковець серйозний і добродушний,справедливий!

   
 2. та ну,дурню пишеш!-лекції змістовні і цікаві! і хороший викладач!

   
 3. неординарна особистість і класна людина, і леції цікаві, хабарів не бере!

   
 4. лекції :)))))))))))))

   
 5. я так розумію, що ви були у підсобці?:) правда,підсобки він не має. Що ви все натяками – валяй фактами, тільки правду! бо всі знають,В.М.Петлін-характерник, при тому дууже сильний, за брехню-чорна біда, капєц :( ну а правда є правдою, проти неї не попреш, то ж – свідчи правдою!!!!! як сказано А,то давай вже і В

   
 6. не знаю кому там не цікаво про Камчатку і т.д.,а мені дуже все цікаво! ото хороша приказка- про тісні капці і танцівника-щось та заважає! попереджено ж,що на лекціях докладніше розповідається про те чого не має у підручнику.І ще питання-чого треба оговтатися і чого гірше дівчатам? якась дурня! дуже хороший викладач,привітна людина і справжній вчений!

   
 7. Згідна. Дуже розумний мужик, бо власними ногами протопав пів Європи й Азії. Толерантний, але треба хоча б щось знати. Хто й того не знає – пише образи.

   
 8. Дуже толковий вчений. Я б хотіла вчитись у нього в аспірантурі.

   
 9. відразу видно-останні залік завалили))))))))),а ті перші (там де особливо високий інтелектуальний рівень)-може й з універу вилетіли))))),або близько того….у Петліна і лекції цікаві і хабарів не бере і людина добродушна,ще й науковець – книжки видає, на власних дослідженнях написані, а не з інших переписані

   
 10. “дівки не брешіть!!! , навіщо таке писати? очевидний наклеп… добре знаємо ми всі цю світлу людину,за ним ніяких”” таких”” і “”не таких”” якихось брудненьких справ не числиться…. а як не спокусився на пропозиції якоїсь(м””яко кажучи)-то вже треба такі паскудства писати? Петлін-класик географії і нам всім поталанило вчитись у нього”

   
 11. нормальний він мужик)

   
 12. ерудит однозначно

   
 13. Я його поважаю!!!!
  Великий трудоголік і ерудит……..

   
 14. отрицательный мужик

   

Добавить отзыв