Преподаватели

Петрук Наталья Кирилівна

Хмельницкий национальный университет, Хмельницкий

 


Петрук Наталья Кирилівна - Отзывы

 1. Не гоніть) Якщо були на парах і хоч щось елементарне вивчили і можете сказати – оцінка забезпечена.

  Якщо ще повчите трохи більше – будете мати на 4, а як не ходити і не відкривати книжку – хана, як і в кожного викладача і в усіх навч. закладах.

   
 2. Дуже розумна, але і дуже вимоглива!!!

   
 3. Уважаемые студенты! Вас дома родители воспитывают или нет? Учат вас правильной речи или нет?

   
 4. +++++++++++++++++++

   
 5. Какой – то идиот пишет целенаправленно гадости в адрес уважаемого человека. Вы бога, его осуждения, не боитесь?

   
 6. ахахаха) я обычный студент)

   
 7. наталья кирилловна вас не слышит! у нее нет времени сидеть на подростковых сайтах!!!
  Анонимный фанат

   
 8. “про гнилу сутність ви вже загнули)
  гроші платять лише ті, хто цілком ігнорує семінари.
  моя порада – краще їх відвідуйте, мінімум 2,75 у вас буде автоматично і , окрім того, ви зможете багато почерпнути для свого розвитку. Наталя Кирилівна – надзвичайно ерудована людина, окрім того, доброзичлива – справжній інтелігент!!! це така рідкість в наш час! проте, вона перфекціоніст і заробити гарну оцінку в неї досить непросто- для цього потрібно докладати багато зусиль, працювати з літературою, вчитись аналітично мислити… традиційний варіант – скачав з модульного, виразно прочитав і “”я – звезда””- не проходить! так само, як і художній переказ з зазиранням на підкреслені за 20 хвилин до пари рядки! якщо вам дійсно цікава філософія і вам хотілось би збагатити свій духовний світ, то Наталія Кирилівна – це найкращий викладач, якого можна побажати! з оцінками можуть бути проблеми, особливо на перших семінарах, але, якщо ви будете старатись, то це не залишиться без заохочення!”

   
 9. ))))))))))

   
 10. насчет профессионалов, это да. если у вас кто-то заменяет Петрук на семинарах, а экзамен выставляет она же, то вам реально не повезло…лучше с ней на парах попотеть, чем потом видеть сюрпризы в зачетке….

   
 11. цікаво, чому видаляються позитивні відгуки…

   
 12. Згідна з попереднім комментарем на 100%! Навіть немає чого додати. Дійсно ганий викладач!

   
 13. главное, вася, ходи на ее пары

   
 14. Найкращий викладач за весь час навчання в університеті! Привітлива, завжди ставиться з повагою і розумінням. Так, дуже вимоглива, але ось тому і виникають негативні відгуки. На жаль, мало хто хоче навчатись самостійно, краще вже заплатити.

   
 15. “Справжній фахівець. Харизматичний викладач.
  Лекції – надзвичайно цікаві – на рівні програми “”Академія””, що на телеканалі “”Культура””, проте, й вимоги на семінарах відповідні. Учітесь, читайте…”

   
 16. Учить пробовали?

   
 17. А яка вона? Вже скоро грудень, а ми її ще не бачили. Постійно заняття проводить якийсь молодий хлопець або дівчина (реально з предмету знають дуже мало…..)))

   
 18. фігня, не збирає вона грошей з студентів.Як саме вона з вас збирала? Що оголошення вішала на стендах? Елементарне вивчіть і ніяких проблем.

   
 19. Гордість ХНУ

   

Добавить отзыв