Преподаватели

Пилат Олег Степанович

Украинский государственный лесотехнический университет, Львов

 


Пилат Олег Степанович - Отзывы

 1. Стрьомний препод!!

   
 2. супер!!!!!!!!!!

   
 3. Люкс мужик!!! Уважуха.

   
 4. Препод просто супер!

   
 5. Как преподаватель он молодец. Свое дело знает: строгий, требовательный, хорошо владеет материалом, на его лекциях спать не хочется. Но не всегда справедлив, иногда говорит чепуху, глупые замечания. Он садист (есть такая черта, не так ли?!), может 3 часа студента пытать!!! Хотя вобщем на его екзаменах весело, если ты и вправду чтото слушал.Любимчики?! Есть, но он стараетса относитса ко всем одинаково. Веселый, компанийский, интересный…..

   
 6. ну шо тут сказати, Олег Степанович, той який тримає все і всіх на потрібному пульсі. Слава і повага таким викладачам!

   
 7. Забагато -то забагато, а мені цікаво. І як починаю вчити – затягує. Правий він! Чим більше знаєш, тим більше хочеться… А любимчики – які то люб-ки – просто толкові і хочуть щось знати. Ото й усе. Мені подобається як він викладає! Як вміє високу класику поєднати з буденним життям. Я інакше весь світ бачу після його лекцій.

   
 8. він, як людина- нормальний) а на парах з історії мистецтв вимагає забагато( хоча він каже, шо програма і без того скорочена до неможливості… а ше на рахунок любимчиків: в нього вони є!

   
 9. Хороший препод и добрий чоловік. Вміє навчити, якщо хочеш. Бачив його творчі роботи – клас! А його практики з живопису просто супер.

   
 10. Пилат стрьомний. Хоч і строгий, але може навчити того, хто хоче. Класно малює.

   
 11. Класний викладач!Хоч більшість студів і труситься від його пар, семінарів і особливо- екзаменів..Людина дійсно знає свій предмет і старається чогось навчити!

   

Добавить отзыв