Преподаватели

Плішка Тетяна Петрівна

Хмельницкий университет управления и права, Хмельницкий

 


Плішка Тетяна Петрівна - Отзывы

 1. Дорога Тетяна Петрівна! Бажаємо швидкого одужання після операції. Ми Вас поважаємо, цінуємо та чекаємо!

   
 2. Не знаю, кто что пишет, а когда мы с дипломами к ней ходили, то у нее постоянно то студенты, то преподы, то еще что-то. Сомневаюсь, что у нее и на это хватит времени. Да и какая выгода от сайта ?

   
 3. Ти б спочатку прізвище викладача та граматику вивчив, а тоді коментарі лишав!

   
 4. Да ладно, не наговаривайте. Она нормальный препод. А то что спокойная, как Багира, так меня это не напрягает.

   
 5. “Цікава та справедлива, але без “”фанатизму””. Може дати “”скидку””, якщо дійсно хворів. Але Ломаці, що не була ні разу, я не заздрю.”

   
 6. може!

   
 7. классссссссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  вчителька супер!!!!!!!!
  хто скаже про неї погане убюююююю!!!!!!!

   
 8. Класний препод !!!

   
 9. Справедлива і спокійна, респект і уважуха :)

   
 10. “Ой-ой-ой, Вересюк і компанія! А хіба хтось у вас викликає не негативні емоції ? Кожен день бухати до ранку і потім с опохмелки в універ – оптимізму не буде!! Вже Білого напоїли до “”чортиків””, що він написав в рефераті для Плішки, що сам помирає, його жінка стара карга і діти не від нього + про релігію+ інше. Скоро будет “”Привет, Белочка”” (хорош синок препода!!). А Плішка, кстати, нормальний викладач. А то шо дуже спокійна , то це правда.”

   
 11. А мне она нравится. А кого бесят спокойные люди – сходите к психиатру! Она просто не поддается на провокации и спокойно решает все вопросы.

   
 12. “Да який там китайський! Тут поки теоретиків з управління змінами запам””ятаєш – обкитаєшся!”

   
 13. “Хто збрехав за убедительный тон і що можна прогулювати і не вчити? Вересюк, хорош лохов розводити!!! Бо наб””єм морду!!!”

   
 14. Плюсов много, а минус один – занадто спокійна. Нічим не виведеш з себе, хоча інші заводяться з півобороту, особливо мамаши з грудниками через недосип. А ця – ну прям як Багіра з Мауглі. Щоча, а чого їй хвилюватись ?

   
 15. Плішка – універсальний викладач. Дивно, як вона ше англійську чи китайську не веде. А шо, вона в нас грамотна, розумна така, всьо знає, шо куда там нам :))))

   
 16. Ми пари постійно прогулювали і нічого, ніяких 2 вона не ставить. А вчиш – не вчиш – вона все одно свої предмети не знає. Якшо розказуєш убедітельним тоном – то проходить )

   
 17. “Да нормально він вчиться ! І вона цікаво викладає! А її ділові ігри взагалі – супер !!! Ходіть на пари і “”всё будет хорошо”” !!!”

   
 18. А Плішка кстаті не знала, що Сашок Білоус – це племяш ректора! Їй кураторша потім після перездачі розказала! Я сама чула !!!!! І це було вже рік назад! І кстаті не хочете мати проблем – не залітайте!!!!

   
 19. А Плишкунчик (Плишка-младший) прикольный! Не то, что детки других преподов, когда в театре орут и бегают так, что не слышно концерта! Сначала научите своих детей, а потом учите других!

   
 20. Да ладно, не наговаривай. И вообще кто тебя заставлял прогуливать? Сам виноват, а с больной головы на здоровую перепихнуть хочешь. Говорят, что ей даже племянник ректора предлагал грядки вскопать, а она отказалась. И сдавал он как все – корона с его головы не упала! Уважаю и его и ее !

   
 21. “А у неї на модулі коронна фраза “”Все зайве забрати з парт””. А хіба шпори – це зайве ? А так вона ніби нічогенька.”

   
 22. А мені вона подобається! У неї навіть лініві працюють, а хто вчиться – так взагалі немає проблем!

   
 23. Я не зрозумів, що Плішка знову заміняє інших викладачів? Я не проти, але де інші училки?

   
 24. Шара не пройде! Халтура теж ! Но без садізма, як у деяких! Вимоглива, але справедлива!

   
 25. ай яка там разніца, шо то шо то для тупаків..

   
 26. ну так, в Маупі була деканом … а там дипломи на Новий Рік дарять!!

   
 27. Мені здається, що воно реально купила собі диплом!!! Жах, не розуміти звичайних понять з економіки!!!!!

   

Добавить отзыв