Преподаватели

Починайко Марта Дмитрівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Починайко Марта Дмитрівна - Отзывы

 1. Лекції надзвичайно систематизовані, послідовні, цікаві (якщо сісти поближче-)
  Дуже вдячний їй за науку, побільше б таких викладачів у моєму житті. Електроніки багато втратили, коли її перевели. Але таке життя.
  Юра

   
 2. В захваті від вашої поезії .

   
 3. Byv v nei 2 razu na komisii na 1 ta 2 kyrsah!!! Hocha 4 ta 5 kyrsu zakinchuv na vidminno! V shkoli izduv na olimpiadu z matematuku,a v nei ne mig zdatu navit na 3 ocinky. Pislja mogo skandaly z ney, gydila vsja kafedra i na nastypnuj rik vona elektronshukiv bilshe ne brala!!!

   
 4. “чудова викладачка, чудове почуття гумору, живе в своєму математичному світі і дивується з “”інших””(нематематиків))”

   
 5. Надзвичайно розумна, цікава і інтелигентна жінка! Дуже хороший викладач. До студентів ставлення хороше, якщо ви хоч чучуть стараєтесь..тут звичайно не пройде халява і пофігізм, але як на мене, то це ще один плюс…чомусь всі привикли до халяви (

   
 6. ви ссильно знаєте інтеграли…:)

   
 7. Прикольная тетечка,только занудствовать любит–)

   
 8. типова коза ,валить по повній,татари шоб її ї..ли в сраку

   
 9. Позитивна людина. На її парах якось забулось, хто краще вчиться й хто не дуже. Пояснює, вимагає однаково, допомагає біля дошки як розумникам, так і не дуже. Тільки ходити до неї потрібно. Тоді все гуд буде, і матимете спокій і поміч навіть на модулях

   
 10. дуже класна пані, цікаві пари, ставлення до студентів – супер! а ще – чудове почуття гумору!! великий-великий respect!!!!!

   
 11. “класна тьотка, гарно читає лекції. Якби всі викладачі були такі як вона, то б напевне ми б зараз не були в такій “”дирі””, як є зараз…”

   

Добавить отзыв