Преподаватели

Позняк Степан Павлович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Позняк Степан Павлович - Отзывы

 1. Скажемо одне Львівська школа грунтознавства одна із найкращих в Україні…і це завдяки С. П. Позняку! ДЯКУЄМО

   
 2. Особисто для мене неадекватний він взагалі, якісь притензії одразу виникають якщо не сидиш на лекціх як лялька і не дивишся на нього. Екзамен списали повністю, він навіть на нього не прийшов. Оцінки виставляв 5 годин,і то з притензіями і занижуваннями.Якщо ти підлиза – то успіх в тебе в кішені, а якщо адекватна людина, то просто треба змиритися, я намагатися дивитись йому між очі, ну як снайпер коротче -)

   
 3. Гарний виклад, до студентів класно відноситься!!! ставить бали такі які заслуговують!!!!!!!!!!

   
 4. закрийте свої брудні ротики…якщо ви завидуєте професору…то це ваші проблеми..нікчемні студенти географічного …))))))) нам подобається цей викладач))))))) а на рахунок книжок: а ви спробуйте написати толкову книжку і видати її…так шо це правильно що нам її рекомендують)))))))

   
 5. ВИКЛАДАЧ СУПЕР, ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА

   
 6. надзвичайно енергійна, талановита людина, знаний та шанований науковець, вмілий організаторґ,щасливі ті в житті, що мають можливість спілкуватися та вчитися у таких як Степан Павлович та Мирон Григорович

   
 7. не напряжний

   
 8. “тут різну фігню пишуть ті, хто по життю неудачники і “”обіжані жизню”” люди, які в своєму житті нічого не досягли і тільки вміють що критикувати і обвинувачувати в своїх проблемах інших. Якщо то така погана людина і все решта, то чому він організував найпотужнішу і найкращу кафедру на факультеті. Саме після успіхів і досягнень Позняки і на інших кафедрах почали щось робити, а не шаройобитися. І доречі тих що ви назвали Сабутильніки (Гаськевич і Кіт) дуже суперові люди, такіх одиниці в цілому університеті.
  Просто завидно що позняк згуртував біля себе хороший колектив і стоїть за них горою і не дає в обіду.
  Він просто вміє все організувати – менеджер…”

   
 9. це велика людина,яка багато досягла в своєму житті, щоб могти його критикувати потрібно дорости до його рівня!!!

   
 10. думаю, більшість дописувачів категоричні у своїх висловлюваннях. без сумніву, негативних моментів у біографії Степана Павловича достатньо. Але! Він прекрасний адміністратор і кращого завідувача кафедри годі й шукати. Велике йому спасибі за це.

   
 11. непроблемний

   
 12. Взагалі дуже класний дядько!!! але списувати не дає, а так то все нормально

   
 13. Класний дядько, ніколи не придирається, та і студентів поважає
  Сварить за великі зальоти, а так – лапочка))

   
 14. в нього всі мали 4!))))))))))

   
 15. Минуло більше 23 років після закінчення ОДУ, а краще викладача не зустрічала. Дякую Степан Павлович за те, що навчили працювати.

   
 16. СУПЕР . ДЯКУЮ КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ

   
 17. класний викладач))

   
 18. дуже подобається. те що хвастається то правда, але він хороша людина:)))) іспит здати легко

   
 19. ВИКЛАДАЧ СУПЕР

   
 20. Дуже хороша людина. Я вас дуже поважаю.

   
 21. “файний дядько, любить похвастатись “” я їду в Беларусь, ось подивіться то мені запрошення прислали, ямене запросили на конференцію..”” “” а ось бачите, оце в мене на дачі грибний процес розкладу, гриби розклали підлогу””…)))
  але загалом зхороший) ан екзамені виходить, залишає лише асистентів. за що йому респект))) бали теж ставить хороші, талонів майже не дає, ну хіба вже взагалі бум бум.але і на бали скупий.Якшо не вистачає 2-3 бали до 5.то не доставить”

   
 22. Та класний він дядько!

   
 23. класний викладач)))

   
 24. Непоганий дядько, але диктуйте повільніше:)

   

Добавить отзыв