Преподаватели

Рицар Володимир Володимирович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Рицар Володимир Володимирович - Отзывы

 1. Замечательный преподаватель, великолепный человек!

   
 2. цікаво як поживають його далмантинці і який в нього розмір монітора – це його любимі теми на парах, а так він нічого не вчить – за що його і вигнали.

   
 3. Хороший викладач

   
 4. Хороший викладач

   
 5. Нормальный чел. Есть деловая хватка. Есть знания. И чувство юмора наличествует

   
 6. та ХЗ якийсь підозрілий!!!але я в нього здавав,на трійку,але здав,то вже добре,значить нормальний мужик!

   
 7. Хороший викладач

   
 8. Та нормальний викладач! Ніяких притензій немаю! І зовсім не видно, щоб він хотів якихось взяток! Все супер!

   
 9. Хороша людина. Багато цікавих речей на лекціях розказує. В компах шарить 100%!!!!!! Мені 90 балів поставив, отже ніякої ненависть до дівчат в нього нема! =) Відверта, спокійна й врівноважена людина. І пес в нього теж дуже гарний, породистий =)

   
 10. Перше враження було позитивне, а далі начитався цих відкликів, вже й не знав що думати. Але як то кажуть, перше враження – правильне враження. З оцінкою не підвів, завдяки його балам маю підвищену стипендію. Дуже вдячний.
  П.С. Надіюся він поставить саме ТІ бали.

   
 11. Нормальний. Те, що я тепер знаю асемблер, це звісно, не завдяки його лекціям, а книжкам, які я в неті нарив, але фундамент дає нормальний. Ще б був би трохи пунктуальніший, було б взагалі класно. Поклав 99. До цього з жодного предмету в мене більше не було.

   
 12. це все фігня шо ви тут пишете. класний викладач, поставив мені 90 балів, але я шось тай знав. Якшо ходити на пари, здавати вчасно лаби, то і будите мати свої заслужені бали. Класний викладач

   
 13. незважаючи на те все що тут написано, покищо я нічого поганого сказати не можу про цю людину… Лабораторні приймає нормально, можуль здав в нього добре та ше й по компах може розказати багато цікавого… а після сесії побачимо…

   
 14. Прикаліст він. Чи чогось навчив – трохи таки навчив, а от час на парах я гарно проводжу. Майже на всі ходжу, хоча він і не відмічає. От прийде сесія буду висновки робити. А зараз: гуляй студент до сесії.

   
 15. Дурням важко зрозуміти розумного викладача

   
 16. Нормальний тіп, головне перед ним замаячити, щоб він запамятнав з доброї сторони. Мені 100 поставив, одногрупниці теж, відносно знань дівчат, то ставить рівно настільки наскільки знають.

   
 17. “класно триндів, хоча й не по темі ))) було цікаво. і 100 балів ставив “”хорошим студентам””, бггггг”

   
 18. хм… а вот я ету програму написал на 64 символа и получил не 10 а 50 заслуженіх балов к модулю, они меня спасли на екзамене, в основном не такой он уже и плохой, слово держыт!

   
 19. Пріколіст він однако ))

   

Добавить отзыв