Преподаватели

Романюк Андрій Богданович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Романюк Андрій Богданович - Отзывы

 1. класний викладач!!!! перший об’єктивний у всьому політесі. завжди відповідає на всі запитання, зі всім помагає. БУЛИ Б ТАКІ ВСІ ВИКЛАДАЧІ – набагато більше толку було б з тих 5 років в університеті!!!

   
 2. знає свою справу, непоганий дядько

   
 3. “Суперовий дядько. З ним дуже класно писати диплом. Пунктуальний, відповідальний і розумний. Згідна з коментом “”Хоч шось нормальне за 5 років вчимо. А то паскаль/делфі… брєд для дітлахів.”””

   
 4. Не поважаю тих хто погано відгукується про Андрія Богдановича. Він хороший викладач

   
 5. Дуже розумний викладач. Знає свій предмет і має хороше почуття гумору. Реально файний =) Хоч шось нормальне за 5 років вчимо. А то паскаль/делфі… брєд для дітлахів.

   
 6. цікава людина з почуттям гумору. І зовсім не поганий. Ставиться з розуммінням до студентів, якщо вони розуміють його (не його вина, що викладає предмет, який важко розуміти при такій кількості годин :). А ще – розумна людина :)

   
 7. Файний дядько. :)) і відповідальний керівник.
  Мене насмішив пост про то, шо любить тертись об хлопців 😀 (чи не об автора випадково?) 😀

   
 8. Він класний, чого так всі на нього накинулила, а посмішка пречудова, і знає багато, і взагалі стрункий, кучерявий, дійсно, шкода що жонатий

   
 9. дуже симпатичний, я б навіть сказала неймовірно красивий викладач! Романюк, ви хоч і злий і нехороший, але шкода шо ви….жонатий(

   
 10. Звичайно, досить специфічний викладач, ніколи не доставляє бали. Але зрозуміти його можна, бо якщо дати студентам сісти на голову, то потім не злізуть. Крім того, дуже відповідальний як керівник дипломного проекту. Загалом, хороший.

   
 11. Та нормальний він викладач. Має класне почуття гумору. Міг би, звичайно, деколи й доставити пару балів… — особливо коли цих пару балів як раз і бракує до нормальної оцінки. Неординарна людина: семестр з ним провчишся — на все життя запам ятаєш.

   

Добавить отзыв