Преподаватели

Сасенюк Юлія Володимирівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Сасенюк Юлія Володимирівна - Отзывы

 1. найкращий викладач англійської мови, вдячні студенти першої групи А, ІНЕМ 2002 року:)

   
 2. Ю.В. Сасенюк – замечательный преподаватель, настоящий профессионал и очень светлый человек. На равне с очень высокими знаниями и требованиями к себе, как к специалисту, она очень искренний и доброжелательный человек. Не знаю, работает ли она еще в НУЛП. В любом случае, Юлия Владимировна, всего Вам самого доброго!

   
 3. Дуже кльовий сильний викладач, психолог і людина -)
  Ваша перша А група ІНЕМ :)

   
 4. Крім того, що вона дійсно знає свій предмет, вона ще чудовий психолог. Її завжди всі поважали і вчились. Практично небуло таких студентів, які мали в неї погані оцінки.

   
 5. я знаю на всі сто що це !найкраща! викладачка англійської мови в нулп!!! на першій парі яку вона в нас вела я думав що не зможу норм здати англ мову, бо побачив на скільки сильно викладачка знає свій предмет. але вона так вміла зацікавити нас англійською, що я її вчив з задоволенням! надзвичайно жалію що вона в мене викладала лише один семестр! за цей семестр я насправді відчув що таке вивчення англійської мови! хоча й роботи було дуже багато та своїх 96 я заробив заслужено.
  ст. СІ (ІКТА)

   
 6. В нас вона вчила два семестри на першому курсі, і тоді мені дійсно подобалась англійська як предмет. Зараз вже не те(((

   
 7. Викладач якого забути прросто неможливо!!! Підхід до навчання неординарний та ефективний.Юля Володимирівна – Ви СУПЕР. ст. ІБІД – Ковалишин Назар

   
 8. Пазитиф адназначьна + умница = нештяк пара прошла

   
 9. Виклаачка просто супер. Коли вона до нас прийшла то пропала колишня халява і одноманітність. Вона справді енергійна, розумна, знає свій предмет на всі 100. Справді вміє навчити свому предмету і зацікавити студентів. Пари прооходили енергійно, цікаво і корисно. Шкода, що вона викладала в нас лише один семестр на першому курсі, її спавді бракує…………….:) Юліє Володимирівно, You’re the best of the best of the best!

   
 10. Нічого не сказу про Юлю, як про викладача, вона у мене викладала, ми вчились нароз на ін-язі, але людина вона чудова – щира, добра!
  Димінська Оксана

   
 11. Крім того вміє знайти підхід до будь-якого студента!!! Успіхів ВАМ Юліє Володимирівно!!!
  P.S. For KN

   
 12. Super!!!

   
 13. На самом деле… оч интересный человек, эта Юлия Владимировна. Молодая, симпатичная, энергичная, весёлая…. что ещё надо для того, чтоб найти общий язык со студентами?)))

   
 14. vitajy Jyla volodumurivna z ,,,

   
 15. You are the best! Respect from KN!

   
 16. СУПЕР!!!

   
 17. Зая, я тебя люблю!

   
 18. Юлія Володимирівна – напевно найкраща викладачка на кафедрі іноземних мов НУЛП, принаймні з тих, хто мене вчив 5 років ((культрура). Як вона прийшла нас вчити, зразу відчулася різниця. Зникла халява і скукота – переклад тектсів з книжки і тп. Шкода, що Ви там. Якщо зацікавить робота викладачем англійської у класній фірмі з достойною зарплатою – подзвоніть мені, п. Юліє – 80979471189. Лариса.

   
 19. просто супер ! :)

   
 20. Дуже-дуже гарна людина і викладач. Її любили всі.

   
 21. Ага, гарна, симпатична, розумна, енергійна. Я ще памятаю як вона нашу групу ксероксами забезпечувала. І вона дужжже швидко пересувалася по аудиторії, це було трохи кумедно, але гарно і захоплююче! Жалко, що нема в мене англ. на 5-му курсі… :(

   
 22. Нормальна тьотя. Предмет класно знає сама і тебе заставить шось вивчити.

   
 23. “От лучшего друга: Юлик, мы тебя “”АБАЖАЕМ””!!! :):):):):):):)
  Как преподаватель – супер! Язык знает на 5+! Материал подает не скучно, с чувством, чего кому надо!
  Как Человек – просто с большой буквы!”

   
 24. Супер!! Просто молодчинка!
  Респект и уважуха!
  Может найти подход к любому студенту, даже самому закоренелому оболтусу.
  Любим вас! Так держать!!

   
 25. Класна викладачка, на пари іноземної мови ходив з задоволенням :)
  Олександр :)

   

Добавить отзыв