Преподаватели

Савка Віктор Евгенович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Савка Віктор Евгенович - Отзывы

 1. супер

   
 2. Супер позитивний чувак!!! Лекції в нього змістовні, наводить цікаві приклади і головне ставить правильні запитяння!!!!! Якщо будете замислюватись над його запитаннями, ГОТУВАТИСЬ ЗАЗДАЛЕГІДЬ не тільки до семінарів, а й ДО ЛЕКЦІЙ, то зможете отримати не тільки гарну оцінку а й грунтовні знання з предмету!!! І не соромтесь запитувати самі, він це любить :)

   
 3. та в нього з першого разу здати майже не реально особливо соціологам,він навіть не хоче доставити одного балу,якийсь дивний тіп…

   
 4. супер

   
 5. викладач, який ставить оцінку по симпатії…навіть якщо вивчиш досконало матеріал, але ти йому не сподобаєшся, то отримати хорошу оцінку – шансів дуже мало.((

   
 6. прікольний тіп, але специфічний

   
 7. “нормальний дядько…на заліку нічого складного нема…здала з першого разу хоча і “”соціолог””…і бал він може доставити в тому випадку якщо потрібно для стипендії…але не з 70 до 71…єдиний мінус – це його голос – під який хочеться спати.”

   
 8. “Дивакуватий,якщо має поганий настрій – зіпсує його іншим обов””язково.Його плюси – специфічний гумор і професіоналізм”

   
 9. добрий викладач і як людина також

   
 10. взагалі-то він непогана людина, але як викладач, дивакуватий:))

   
 11. хороша людина

   
 12. цікавий викладач, але дивна манера оцінювання. Проте вивчивши конспект його лекцій можна мати відмінно!

   
 13. Дивний чувак…

   

Добавить отзыв