Преподаватели

Семенець Олена Олександрівна

Кировоградский государственный педагогический университет им. Владимира Винниченко, Кировоград

 


Семенець Олена Олександрівна - Отзывы

 1. “дуже добре пам””ятаю, як складали їй іспити… безоплатно не вийшло. можу сказати, що святих немає”

   
 2. Олено Олександрівно, що Ви робите у Кіровограді з цими придурками клочеком, кричун і ковтюх??? тікайте від них. зробіть так, як це зробили панченко, лучики, лушин й ожоган. останні дні показали, що кричун з клочечом не зупиняться ні перед чим. щоб залишитись при владі. спочатку вони вижили ожогана. а тепер ліквідували кафедру української мови.

   
 3. Вони ліквідували кафедру української мови. Сексоти і кедебісти. Кричун, клочек, михида, таран, ковтюх, волчанська, демешко, ліштаба – могильщики всього українського.

   
 4. ЇЇ книга з синергетики, то просто сила, але людина вона – непроста.

   
 5. це дуже чцйна, позитивна людина. Викладач – просто супер! Я вважаю, що найголовніше для викладача, що хоче навчити – це знайти гармонію у своїх знаннях і методом їх подачі студенту. Так Олена Олександрівна в цьому плані – досконала. Будучи неймовірно ерудованою людиною, маючи колосальний багаж знань не лише зі свого предмету, вона ніколи не ставитть себе вище студентів, навпаки – шукає спільної мови з ними. Вона безумовно не з тих кадрів, що принижуть тебе. а ти їх потім усе життя боїшся. Боїшся, та не поважаєш. Я її обожнюю. Шкода, що я вже не студентка і не маю нагоди відвідувати її лекції.

   
 6. Олена Олександрівна керувала написанням моєї дисертації. Те, що вона – класний викладач, я знала ще з часів навчання в університеті, але, вже навчаючись в аспірантурі, я в цьому вкотре переконалася! Дуже-дуже розумна (Ожоган, чула, колись казав – така розумна, що аж страшно), інтелігентна, надзвичайно порядна, людяна, добра й чуйна! Останні місяці перед захистом були нелегкими для мене – як з позиції емоцій, так і через те, що роботи було дуже багато. Олена Олександрівна постійно підтримувала мене, допомагала, а іноді й заспокоювала… Велике Вам дякую, Олено Олександрівно! Я Вас дуже люблю і поважаю! Ваша Оленка.

   

Добавить отзыв