Преподаватели

Шевченко Виталий Фёдорович

Запорожский национальный университет, Запорожье

 


Шевченко Виталий Фёдорович - Отзывы

 1. І чиє ж це викладацьке місце займає Віталій Федорович? Чи не тих невдячних, яких він вивчив і в люди вивів? Не будьте невдячними, він не бездоганний, але знаючий і розумний.

   
 2. Классный преподаватель, журналист, профессор.Чувство юмора потрясающее. Побольше таких на филфаке. Удачи Вам, Виталий Федорович!

   
 3. Фаховий журналіт, пропрацював багато років у російськомовних та українськомовних газетах Запоріжжя. Підготував (уже захистилося) 15 кандидатів наук, кілька захищається на днях. Ви про це знаєте? А чому до нього тягнуться в аспірантуру з усьго півдня і сходу Україгт?

   
 4. Нормальний дядько був років 12 тому: адекватний, з почуттям гумору, предмет гарно знав, розумних і дурнів вмить вирізняв.

   
 5. Поддерживаю такое мнение. Чудесный, знающий не только свой предмет,преподаватель и прекрасный человек!!!!!!!!!! Не чуствуешь себя неуютно, когда приходишь за советом, всегда объяснит, поможет.

   
 6. Виталий Фёдорович -замечательный человек!!!!!! с отличным чувством юмора, знающий свой предмет. Человек с Большой буквы!!!!! побольше бы таких преподавателей!!!! наверно, самый человечный человек из всех, кого знаю.

   

Добавить отзыв