Преподаватели

Шевчук Віктор Олексійович

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Шевчук Віктор Олексійович - Отзывы

 1. мелочный эгоцентрик, самовлюбленный, поет дифирамбы только себе и тем девицам около себя, подкаблучник. ЧЕМ НИЖЕ ЧЕЛОВЕК ДУШОЙ, ТЕМ ВЫШЕ ЗАДИРАЕТ НОС, ОН НОСОМ ТЯНЕТСЯ ТУДА ,КУДА ДУШОЮ НЕ ДОРОС

   
 2. мені було дуже цікаво на його лекціях!!! а ев’юз реально не потрібний!

   
 3. Настоящий ученый! Таких, как он, в Украине очень мало. Количество в сочетании с высоким качеством публикаций поражают.

   
 4. С Днем Рождения.))

   
 5. Прохання як до проректора – розженiть цю шайку в деканатi! Вже настiльки низько впасти i потягнути за собою факультет не вмiв нiхто.
  P. S. А в декана запитайте про Францiю. Дивно, що Ви нiяк не вiдреагували.

   
 6. дуже хороший керівник

   
 7. Дуже зазнається просто нелюдяний багато портів

   
 8. дуже завантажує молодих викладачів …

   
 9. Це просто понти та самовпевненість .

   
 10. “Дуже хороша, розумна, професійна людина із почуттям гумору, реаліст. Ще в студентські роки ставив собі запитання, чому таких людей, як Віктор Олексійович не допускають до високих каст нашого суспільства… ?? Він неперевершений теоретик і практик ! Але працюючи вже економістом на державному підприємстві я зрозумів, що у нашій державі економіка на жаль посідає останнє місце, а політика завжди керувала та задавала своїх напрямків. Буквально все тримається та дрижить у ручному режимі лише у сторону кишень тільки певних людей.. Економіка у нашій “”країні великих можливостей”” ще поки нікому не потрібна ! ..а жаль…”

   
 11. Ну це, якщо ти вже повний д…л, жодного завдання не зробив, а хочеш оцінку. Крім того маєш потужних знайомих.

   
 12. спасибо Виктор Алексеевич)

   
 13. свою справу він знає, і до цього не придерешся ніяк!!!!!!

   
 14. Він просто супер,а більше слів і іне потрібно)))

   
 15. Проректор? Супер! Я тільки рада! я була впевнена, що у нього буде гарне майбутнє, шкода що вже давно його не бачила, ностальгія є і знову хочеться на лекції. випускниця 2003р. МЕВ.

   
 16. Вітаємо Віктора Олексійовича!
  Він тепер проректор!

   
 17. Дякую за объективнысть на екзаменни, справедливо, але нашо пускати на экзамен психично хворих соплячок, яки пыд час семестру ше принижували студентыв, кыдались на нас, це не повага.

   
 18. Ми випускники 2009 року МЕВ ніколи не забудемо цю геніальну і оригінальну людину і Викладача з великої букви !!! Бажаємо плідної Вам праці у стінах ЛКА і не тільки !!! Ми горді, що мали шанс з Вами зустрітися !!!

   
 19. УНІКУМ!!! Таких людей в житті не зустрічала, і напевно вже не зустріну! Чувак просто супер!!!!Гонить зі студентів і зі всіх решта!!

   
 20. Якось одноманітно це все. Та йодна людина. Ну не ліпіть дурниць. Підіть і використайте ті знання кудись. Хіба на біржу безробітних. А так він дійсно непоганий.

   
 21. Професіонал своєї справи, Рівних в Україні немає! він може подати кваліфіковані поради у сфері платіжного балансу, макроекономіки, впливу на реальний обмінний курс. Відмінний знавець і практик еміричних оцінювань та досліджень, автор монографій та багатьох наукових статтей з актуальних питань економічної політики. Дуже Горда, що мала честь навчатися у такої Людини!

   
 22. Препод просто супер! Лекції одне задоволення! Таких ше не зустрічав! Великий оригінал, нестандартні підходи,, просунутий, ОГРОМНЕ почуття гумору. І на лапу не бере взагалі.

   
 23. СУПЕР! УНІКУМ! ГЕНІЙ! ПРОСТО В ЗАХОПЛЕННІ!

   
 24. “Вищої катігорії викладач. Швидко захистився, швидко в такі роки став завідувачем кафедри, доктором економічних наук. Він насправді справляє враження своєю ерудованністью, знаннями, обізнанністью та професійністю. Він унікальний і найкращий. Такий важкий для бабгатьох предмет він намагається викладати у простій формі, щоб усі щось вловили, запамятали, а для студентів які бажать взнати більше і краще є можливість на базі лекцій та його монографій, книг та ніукових статтей, і не тільки його а світових видавництв та систем для аналізу “”Statistica””та інші зробити власні економетричні аналізи взяємозвязку та впливу одним мактроекономічних показників на інші а також побудувати прогнози. Той хто прагне, той вчится і легко освоює предмет та має неоціненні знаня та навики на майбутнє.”

   
 25. Харизматичний! Професіонал! Хороший вдалий юмор (для тих хто влювлює суть)! Супер! Геній в своїй області досліджень!

   
 26. Супер розум! рівних немає!

   
 27. Найпрогресивніший! Новатор! Знавець та фахівець своєї справи! Професіонал! Найкращий! Найкваліфікованіший!

   
 28. “Йому би в Радники Президента з економічних питань! він би всьому партаменту та Уряду та Нацбанку розказав як вийти із кризи і які дії впроваджувати для підтримання курсу національної валюти, як побороти інфляцію, як провадити монетарну та фіскальну політику України, як поводитись з валютними резервами і т.д. Це дуже дуже розумна людина, їй би рятувати економіку нашої України, яка потопає у політичному болоті. він конретний, точний, раціональний, обєктивний і точний у своїх прогнозах та емпіричних оцінюваннях! це математик та знавець сучасних тенденцій курсу валют та економічних новин у світі, людина, яка не базується тільки на теорії, а подає власні розрахунки, аналізи та прогнози. Віктора Олексійовича б до влади, до “”економічного руля країни””!”

   
 29. людина то може іне погана,знає не сумніваюсь багато але ше б трохи по темі говорив і взагалі би було чудесно..розповіді про село затемне,Марічку і Івана або вулицю Замарстинівську цікаві але ж є і навчальний курс..)

   
 30. Я з випуску 2001 року, але й досі вважаю пари В.О. найкориснішими з усіх відвіданих мною протягом навчання в ЛКА. Велике бачиться на відстані.

   
 31. Поважаю розумних і цікавих одночасно людей.А посмішка в нього яка…А погляд…Дуже хороша людина і викладач!!!Рада,що знайома з цією людиною.
  5 курс.МЕВ

   
 32. Найрозумніша людина, яку я поки що зустрічав у своєму житті. Я вже бачив багато…

   
 33. Отаке собі чудесне чудо, яке розказує може 25% дійсно по предмету, але решту 75% послухати реално весело. Ну звідки ще можна було б дізнатися так багато про вулицю Гіпсову?

   
 34. “Цікава, харизматична особистість. Людина, до якої неможливо ставитись байдуже. А це головне! Багато в чому правий, проте, в розповідях В.О. не бракує, так би мовити, “”полета фантазии””. Загалом, внесок В.О.Шевчука у розвиток факультету МЕВ неоціненний.”

   
 35. “Віктор Олексійович – кращий! Так, в кожного із студентів бували сумніви щодо викладання ним МЕВ, рейтингової системи…Але люди, він – кращий. Повірте, його пари запам’ятовуються на все життя. Нехай відсотків 60 лекції присвячується логіці життя, ми маємо знати цю логіку!!! Вона об’єктивна. Так само, як об’єктивна система оцінювання. У нас усі отримували те, на що заслуговували.
  У інших ВНЗ ви б не здобули такого досвіду!!!
  Він змушував звертати увагу на предмет. Це єдиний викладач, в якого ти не смів не робити домашні завдання…А от як вже в тебе совісті вистачало не робити його, то доводилося проходити покарання – зимову школу або курс “”наздожени семестр””. Люди! Він найкраще вміє виховувати саме студентів!!!”

   
 36. “Звертаюся до тих, хто каже: “”Кому потрібен цей МЕВ?”” Ви на яку спеціальність поступали??? А???
  Не хочете МЕВу йдіть звідси, а то закінчуєте з таким самим дипломом, при цьому самі не знаєте навіщо він вам. Йдіть на інженерний, там вам і місце!!!
  А Шева – кращий! Подивіться, що він зробив з кафедрою!!! Кафедра МЕВ – найпрогресивніша в ЛКА! Попробуйте, повчіться на інших факультетах – радянщина якась…Випускники МЕВ виходять з власною думкою, готові до сучасного життя!!!”

   
 37. Це єдиний викладач, в якого цікаво сидіти на парі і спати не хочеться.

   
 38. Це єдиний викладач, в якого цікаво сидіти на парі і спати не хочеться.

   
 39. “Про Шеву можна багато говорити, писати, а ше більше, сперечатися! Це – стосовно всіх нижче коментарів. Від себе скажу: да, можливо, викладач з МЕВ з нього недуже:), але НАСТАВНИК по життю – СУПЕР. У нього специфічна філософія життя, принципів, поведінки, одним словом – неординарність, саме це і захоплює! Своїми “”лекціями”” він дав нам чітко зрозуміти, шо нас чекає за дверьми академії! ДЯКУЮ, Вікторе Олексійовичу!”

   
 40. Оригінальний викладач! Його найбільше цитують . Памятають і згадують . його розіграші оцінок, лекційні марафони, інтонація, оригінальний сміх !

   
 41. Я хочу поддержать всех выше позитивно настроенных студентов! Шэва очень хороший преподаватель, психолог и просто человек, который невзначай тебя учить жизни и логического мышления.
  Я благодарна ему за его интересные лекции. То, что я учила на его парах, не понимая даже, что я что-то учю, очень мне помогло в жизни! Работы писала с удовольствием и интересом! Хотя никогда не была первой в рейтинге, но ниже 14-ой не падала. А еще, заучки, на его парах не могли заучить все, потому тормозили! Вот вам и истенное лицо и понимание изучаемоего предмета!
  Как бы там небыло, Спасибо ВАм Виктор Олексеевич!
  Ваша бывшая студентка :)

   
 42. “Шева – найкращий…
  система оцінювання просто перфектна…
  на якому ще предметі ви можете почути слова :””Ви можете не прийти на власний похорон, а до мене на пару – зобов’язані””
  :)
  і скажіть де ще ви будете писати екзамен 7 годин??
  зате тепер є що згадати :))”

   
 43. Випуск 2007року бажає Віктору Олексійовичу процвітання, наснаги і хороших студентів. Найкращий викладач на кафедрі МЕВ!!!найяскравіший спогад від 5 років навчання. Винахідливий викладач і відповідальний завідувач кафедри!!!

   
 44. Оригінальна людина!!!Вміє стимулювати до навчання, тримає дисципліну, вчить інших бути відповідальними.Таких людей, як Віктор Олексійович, ніколи не забудеш!Випуск 2007р.

   
 45. “Зірка викладацького складу МЕВ :). У рівній мірі і шоу-мен, і викладач. На парах завжди цікаво і весело, нудно ніколи не буває. Великий плюс за те, що вміє мотивувати студентів до роботи. Викладає дуже складно. Тут доречно навести цитату з його монографії: “”Якщо ви все зрозуміли з мною сказаного, то я десь припустився помилки””. :) Якщо звернутись до нього індивідуально з конкретним запитанням, то пояснює більш доступно, детально і без пафосу. Має феноменальну пам””ять.”

   
 46. Викладач він поганий , його предмету ніхто не знає. Але як людина він унікальний . Він завжди володіє інформацією про життя студентів та викладачів.Цікаво звідки він її бере

   
 47. Віктор Олексійович Шевчук і його предмет – це єдине, що може тримати студента міжнародника в цій бурсі!!!!!!!! на пари йдеш як на свято і я не знаю жодної нормальної людини, яка б його не поважала! у нас навіть двійочники модель Мандела-Флемінга з закритими очима малюють!!!!!!!!!!!

   
 48. “недолік Шевчука – слабкий конроль за складанням рейтингу. порада – шукати “”діаманти”” у непотребі!!!”

   
 49. Досить цікава людина з досить цікавим почуттям гумору але деколи розповідає якусь нисенітницю а так він супер.

   
 50. “Віктор Олексійович – це не лише ВИКЛАДАЧ з великої літери, не лише людина, яка знається на боксі та перегонах “”Формули -1″”, математик, психолог та знавець економічного (та і політичного) життя Латинської Америки. Це людина, спілкування з якою допомагає знайти себе в житті та з користю вкласти “”таланти”” данні при народженні.”

   

Добавить отзыв