Преподаватели

Шуміленко Андрій Петрович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Шуміленко Андрій Петрович - Отзывы

 1. ого скільки коментарів видалено

   
 2. Він таке сонечко)) Обожнюю!)

   
 3. “Чудовий викладач! Тільки вчіться, дітки, і не треба вам буде “”90 європи””. Андрій Петрович справедливо оцінює) Це один з викладачів, які дійсно можуть чогось навчити.”

   
 4. Які ж ви … недобрі люди. Він – справжній викладач і завзятий прихильник свого предмету! І прошу, не переходьте на особистості, бо це, як мініму, не компетентно!

   
 5. я спочатку також думала, що такого жахливого викладача ще потрібно пошукати…але предмет мені сподобався і в результаті ставлення до викладача змінилось. Коли ти знаєш – він до тебе не придирається. Коли не вчиш його предмет – його ставлення до тебе звичайно є негативним. Але коли пишеш в нього якусь роботу – людини, яка поможе більше ніж він, ще варто пошукати. Дуже вимогливий, але в межах того, що він викладає. Дуже любить точність – це лише плюс.

   
 6. нєхєр писати отзиви до своїх фото

   
 7. народ!!! шо за коментарії!!!!???почніть вчитись і все у вас буде добре!!! хіба так важко наприклад на один семінар прочитати якись статут чи віденську конвнцію(для того щоб двійки вже не було)???!!! як викладач нормальочок – вимогливий але знання хоч якісь маєш….

   
 8. а до нас прийшов на залік і не питаючи всім поставив, навіть в кого оцінок не було

   
 9. Нормальний викладач! Головне – ніколи з ним не сперечатись і не злити.

   
 10. Щоб хто не казав, а це наш міжнародній Доктор Хаус!)))…Весь такий проти всіх, а насправді норм людина….просто непоказує! ..І завжди поставить те на, що знаєш, а як незнаєш, то чого тут вимальовувати нісенітниці буцімто він гадина і все таке, бо поставив погану оцінку!…А ще свій предмет він знає на ура, тут теж ніхто не поспорить!

   
 11. Викладач – просто супер, дуже вимогливий!!!! Та й ми з ним багато чого вчимо і знаємо, так що +5. Просто інколи він собі з нас гонить, от і все))

   

Добавить отзыв