Преподаватели

Сибіль Юрій Миколайович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Сибіль Юрій Миколайович - Отзывы

 1. плюс

   
 2. дуже мудрий і дуже розумний мужик, але володіє рідкісним талантом зайобувати людей ))

   
 3. Ви студікі чогось занадто негативно описуєте дядька. Він на кожному предметі зовсім інша людина – на функані одна, на чм – інша, а на криптографії – зовсім інша. Ви б його цінували доки він у вас веде – людина чогось в житті досягла і вам намагається щось розтлумачити – просто докладайте троха зусиль із зі своєї сторони.

   
 4. Цікаво, хто то такий заходив 26.07.2010 16:45:47.?
  мож то з комісії хто? мож помогти, поки не пізно?

   
 5. Класний дядько

   
 6. а чо? математика потрібна… а то станеш стандартним штопарем коду… ну ви пацани й даєте… хуле вам з тих двійок.?.. главноє, мазги…

   
 7. “людина мудра і розумна, але характер просто адський.
  любить підїбати.
  часто питає “”а де ж ви той один бал взяли ?”””

   
 8. мужиииик!!!

   
 9. “розумний та думаючий чоловік. людина, яка може наштовхнути на шлях розуміння речей, шо відбуваються навколо. і не тіки він. багато викладачів у нас такі – їх варто слухати. а оцінки й інші “”проблеми”” нічого не варті.”

   
 10. Дійсно вчить думати та розуміти, а не просто знати зазубрене та тішитися. Однозначно +

   
 11. Цікавий дядько. Любить поговорити на лекціях про життя, про світ і про все решту. Мені на його заняттях було справді цікаво. Видно, що він знає багато речей в області математики та фізики і любить про це поговорити. Багато моїх поглядів на життя збігаються з його поглядами…

   
 12. оцінює роботу, старання, а не результат + відносно стрибка з парашутом респект

   
 13. Класний дядько. Таких би побільше в нас на факультеті, можливо б тоді студенти не були б такими розгубленими. Він одного разу дуже гарно сказав, що ми на парах вчимо не функ. аналіз, а лише вчимось захищати та відстоювати свою думку.

   
 14. Своєрідний дядько )))

   
 15. веселий дядько. Він нас заставив майже нормально розібратись з практикою, і до екзамену вже було легше готуватись

   
 16. cool!
  zastavljaje dymatu,a ne typo pusatu. ny i riven’ adrenaliny v krovi pidnimaje (osobluvo n 2-omy kyrsi).kozna para – jak strubok z parawytom, ne znajew jak vse zakinchets’a.

   
 17. “Не зважаючи на те, що Юрій Миколайович гроза кафедри програмування, але мене пруть його пари. Аж дух запирає від страху. Цікаво спілкуватися.
  Поменше б лякав студентів, а то одна знайома від страху на !!!5му!!! курсі перед його заліку всі пальці від страху погризла.
  + подобаються дискусії, що весь світ – це відображення одної множини в іншу :)))))
  І моя думка “”Корінь з двох ІСНУЄ так само як і одиниця””, але це вже далеке від математики, але близьке до філософії -)”

   

Добавить отзыв