Преподаватели

Сніцарчук Лідія Віталівна

Украинская академия книгопечатания, Львов


Сніцарчук Лідія Віталівна - Отзывы

 1. Лідіє Віталіївно, дякуємо Вам, що Ви така у нас є: така мудра, щира, життєлюбна та добродушна! І надзвичайно красива! Знайте, що редактори люблять Вас!

 2. Я пишаюся, що про українську пресу дізнаюся саме з уст цієї дуже цікавої, з чудовою дикцією, розтавлянням акцентів у своєму мовленні та прекрасним і повноцінним викладанням пані. Я зауважила, що широко обізнаних у своїй професії людей можна впізнати за їхнфм викладанням інформації — це дещо космос, але він наповнений такою суттєвою інформацією, що проситися на перерву між парами аж соромно. Дякую Вам, Лідіє Віталієвно, за Вас.

 3. Чудесна викладачка!!!! Сижу відкривша рота, так цікаво! і така красива!!!

 4. «лекції у стилі «»казочки бабусі-настусі»». не знаю, чи це погано, чи це добре. Але людина освічена, активна і дуже імпозантна. Викликає симпатію.»

 5. Я особисто її не знаю, але по розмові чула, що вона дуже хороша. Я би хотіла, щоб вона в нас викладала)))

 6. Найкраща. Просто найкраща. Рідкісне поєднання чудової людини, талановитого науковця і блискучого викладача,

 7. Лідія Віталіївна — жінка з потужною енергетикою. Вона пригятує до себе. Її хочеться слухати. Нею хочеться милуватися. Дуже сильна, і водночас ніжна. Викладач вона прекрасний.

 8. Людина-Сонечко!!!

 9. Дуже хороша викладачка!!! Можна сказати — найкраща!!! Жаль, що не всі такі!

 10. «у людини просто феноменальна пам»»ять. Її фрази на кшталт «»минулого семестру [кілька місяців до цього] ви сказала те й те, а що ви думаєте зараз»» просто вбивали) тут сама не пам»»ятаєш, а вона все фіксує)»

 11. знаток своей области,человек с широким кругозором и невероятный педагог :)побольше бы таких

 12. Я нею просто захоплююсь!

 13. тільки +
  надзвичайно хороша викладачка!

Добавить отзыв