Преподаватели

Сосніна Ольга Володимирівна

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Сосніна Ольга Володимирівна - Отзывы

 1. вона класна! я рада що вона у мене викладала! вона заставила мене вивчити і полюбити кримінальне право!

   
 2. Прекраний викладач!!! Боялися її всі дівчата!!!!! АЛЕ Ольга Володимирівна – справедлива людина, порядна і приємна!!! Мноя літ, дорога наша Викладачко!!!!!!!!!!

   
 3. як викладачка непогана і розумна…

   
 4. і Я,і Я,і Я теж ЇЇ люблю!!!!!!!!!!!

   
 5. Люблю Сосніну!!

   
 6. to 20.11.2010 18:11:13

  …нет ума, считай КАЛЕКА!!!

  Сосніна и преподаватель отличный, и человек замечательный!

   
 7. Проблеми!З самооцінкою?З алкоголем?Жахлива як людина?))Не кожна більш-менш близька людина може похвалитися тим,що володіє хоча би долею інформації,яка стосується особистого життя Ольги Володимирівни.А Ви,студент чи студентка,насмілилися і додумалися написати з цього приводу анонімний неправдивий пост?))Хоча,чого дивуватися дурості.Не знаю,що спонукало Вас втрутитись в особисте життя викладача писаниною цього банального бруду,і не думаю,що ви отримаєте від цього сатисфакцію,на яку розраховували.Хіба що,задоволення Вам приносить злив бруду як такий.Не буду радити Вам переставати брехати,наговорювати на людей,продовжуйте в такому ж дусі,якщо Вам так хочеться.А я,в свою чергу,буду сподіватися на те,що одного дня у Вашу світлу голову прийде хоч би одна пристойна думка,і Ви зрозумієте,що Ваша поведінка була не достойною,і на те,що Ваша голова дійсно світла.Настя Риндзак(Отродіє Ада,якщо так Ви скоріше зрозумієте хто я).

   
 8. Як викладач – Ольга Володимирівна просто супер!!! Розумна,вимоглива….а от як людина….це просто жах…вульгарна,великі проблеми з самооцінкою та …алкоголем…а ДОЦЯ У НЕЇ ПРОСТО – ОТРОДИЕ АДА!!!!!!!!!!!!!!

   
 9. Ольга Володимирівна!Я вас обожнюю…..!Мені дуже добре запяматовуються ваші лекції,і я в захваті від того як ви проводите практичні заняття….Особливо те,що ви не вимагаєте без памяті заучувати інформацію,а даєте нам можливість самим розібратися і логічно думати на поставлені вами запитання….Ви супер!

   
 10. “Як викладач – супер. Ще й до всьго хорша людина! Її лекцїї пам””ятаю досі!!!Щасливий той, в кого вона викладала!Я її дуже поважаю!!! Ольга Володимирівна – ви класна!!!!”

   
 11. супер

   

Добавить отзыв