Преподаватели

Сухорольський Петро Михайлович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Сухорольський Петро Михайлович - Отзывы

 1. прекрасний викладач

   
 2. Він просто чудовий! Няшенька така! Завжди йде на зустріч та допомагає студентам! Добре пояснює, його предмет знаю найкраще!
  Трохи грозний на вигляд, але це дуже мило =)

   
 3. о це крутий прєпад….моя порада: якщо пишите залік, то пишіть і перший і другий, він потім їх додає і получається чудесна оцінка!!! також допитує до 10 балів, якщо не хватає…якщо студент не розуміє-він обяснит. я знаю що він ще працює юристом. по його праці з студентами видно що він просто хоче щоб студенти знали. грошей не бере. на комісії на цій кафедрі легко здати…

   
 4. Я, наприклад, не можу сказати, що він не об’єктивний… Він іноді може допитати, дати шанс студентові. І не бійтеся, якщо 2 атестаціяЮ ідіть на другу, він ставить кращу оцінку! Я думаю, непогана він людина і + розумна та освічена!

   
 5. люблю його

   
 6. Сухорольський – найкращий, найчесніший, найприємніший викладач кафедри Міжнародної інформації. Хто думає по іншому, той просто його не знає. Завдяки йому, багато хто полюбив науку. І я в тому числі!

   
 7. “а я дуже поважаю і люблю Петра Михайловича… стосовно лекцій може спочатку тре навчитись їх слухати??))
  ну а взагалі, викладач хороший, з розумінням відносився до нас, справедливий. і величезний “”+””, це завжди, якшо попросиш допомоги, він допоможе! дякую)”

   
 8. “до вас у мене одне прохання, читайте лекції нормально, щоб ми змогли хоча б щось записати і зрозуміти. предмет цікавий, а от інформації “”0″”!!!!!”

   
 9. “Блін, а я думав, Ви тут шось цікаве пишете. Стільки розмов про це, а тут повна “” лажа””. Скажіть будь ласка ,Вам дійсно більше нічого робити окрім цього!? Тут є багато недоліків , головна , як на мене, це повна суб””єктивність та відсутність регістрації.
  Невже , панове викладачі, Вам хочеться читати всіляку “”муть”” про вас!?А що найгірше, Ви умудряєтесь говорити , те, що тут пишуть -студентам, чесно кажучи це смішно, я думав Ви розумніші!!!!Пробачте, коли зачіпив якусь раниму душу, але це моя думка, яка має право існувати!-)
  P,S, Захочете , щоб я Вам добавив “”+”” скажіть, хоча, навіщо? Ви самі зможете це зробити для себе!-)


   
 10. І ще спробуйте усміхнутись!!!! Життя — прекрасне!!! І його не так багато!

   
 11. “Дав списати тільки одій людині і поставив їй 100 балів. Іншим не дав і довго “”вирізано цензурою”” всіх решта. Оцінює дивно, ще зелений. Не дає списувати всім, а тільки, хто йому сподобався. Диктує одне, питає інше. І ше добре, якшо диктує, а не розказує собі під ніс скільки і де депутатів, як ті парламенти називаються. АЛЕ так все решту нормально. Нічого проти не маю. :)”

   
 12. Може спробуєте студентам в очі подивитись…ми НЕ кусаємось ))))

   

Добавить отзыв