Преподаватели

Сулим Володимир Трохимович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Сулим Володимир Трохимович - Отзывы

 1. “Читаючи вище написане, можна зробити висновок:який би керівник не був -при всьому бажанні один він не може навести ідеальний лад в той час ,як інші творять протилежне ( можливо й навмисне). Особисто у мене враження про цю людину склались тільки приємні.Доброзичливе ставлення до людей,привітність,повага,а особливо те,що абсолютно відсутній егоїзм і зверхність.Простий у спілкуванні і абсолютно без всяких “”понтів””,як зверху хтось написав.А пишуть всякі пакості лише тому,що мають на те причину:комусь не догодив,комусь відмовив з певних міркувань,а комусь припала до душі його посада..і т.п. Звинуватити можна будь-кого,та цікаво чи всі,що написали стільки негативу про Володимира Трохимовича самі без гріха?!”

   
 2. Знаю цю людину і запевняю зовсім не так як тут намагаються очорнити цю людину.
  Два роки вивчав із ним німецьку,завдяки йому вільно розмовляю ,пишу і спілкуюсь вживу із німцями та австрійцями.Завдяки даній особі,його терпеливості ,наполегливості і професійності здобув знання за які буду завжди вдячним.Крім цього, Володимир Трохимович-це дуже виважена культурна і турботлива людина.Дякую!!!

   
 3. “про совка на 100% правда!!!!!!!! на факультеті дійсно “”бардак””…бридко і прикро”

   
 4. “Працюю під його керівництвом не один рік. Він порядний і високоморальний чоловік. Знаю, хто це пише і дивуюся, як Володимир Трохимович цій нечисті ще й руку подає. Поверненться з ідпустки, особисто скажу йому про “”лицеміра”” і не одного. Це просто фарасейство. Я відкрию йому очі.”

   
 5. “Як на мене, дуже хороший і виважений чоловік…Щоправда, як викладача я його не знаю…Але в ролі декана він просто “”ангел””=)
  Можливо, і через його надмірну доброту і лояльність, на факультеті такий “”бардак”” робиться….=(“

   
 6. Він ніби-то сама чесність та порядність, але це тільки щоб заступників своїх прикрити через яких все робиться.

   
 7. чудова людина, такий виважений, розумний, інтелегентний, зовсім не зверхній, а те що його часто нема то робота в нього така – декан факультету іноземних мов як не як!

   
 8. дурня!!! це кльовий чувак. він європеєць? зі мною він говорив як з рівним хоч я не найлучший, сказати чесно. сказав сісти і слухав до кінця. я за нього. вчуся 5 років, нікому нічо не давав!!!

   
 9. Любить грошики як і всі посадовці! Але поганого нічого сказати не можу. Декан він крутий, не те що той де працюю я. Дурним і тупоголовим його не назвеш. Просто такими є реалії нашого життя – коли люди чогось добиваються, стають пихаті.

   
 10. На факультеті бардак

   

Добавить отзыв