Преподаватели

Тайнель Ельвіра Золтанівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Тайнель Ельвіра Золтанівна - Отзывы

 1. ппц я в шоці ( Алелуя)

   
 2. “В мене з”” цим”” все впорядку. А от з твоєю головою у тебе проблеми.
  Істеричність і злобність , наклепнецтво і невдячність .-це симптоми нелюдяності.А клас твій чому тебе не терпів у школі???І тягнешся ти до собі подібних.А з Дімою я обовязково зустрінусь – маю що сказати.”

   
 3. “Ненавидиш несправедливість ???А чи справедливо ти лєш бруд на викладачів ,до яких тобі ще рости і рости.Твоя манічка величі і необєктивне сприйняття себе не дає тобі можливості піднятися вище твого “”плінтусового “”рівня .Факультет також щасливий що очищується від усякого непотребу.Ми також любимо відвертість.”

   
 4. А що сталося, Зоряно??

   
 5. А на цьому факультеті ( Халтури і Антимистецтв) справедливості не було , не має, і не буде..Тому раджу тобі – боротися, або ж змиритися, і продовжувати жити в цьому багні..( друге, набагато вигідніше,перше – небезпечно, але принаймні будеш себе поважати!! Вибір за тобою( P.S Це не агітація, а добровільна настанова)))

   
 6. “Зоряно Ковальська,”” дякуємо тобі за пораду “”!!!!А бруд ти ще довго будеш лити , бо така у тебе противна і невдячна натура !!”

   
 7. Увага! Увага! Увага!Всім! Всім! Всім! Хіт сезону і писк моди – ЗЕЛЕНІ ТРУЛІ !Розповсюджуються студентами молодших курсів музпед .факультету! Застереження: не попадіться на секонд хенд.

   
 8. Ой зелені трулі, зелені!
  Ой вони недавно на мені!
  Поносити дам я і тобі
  Ті зелені трулікі моЇ.
  Народна пісня.

   
 9. Ого! А Трулі заділо до живого! Лірик не промах. Інтересно – появляються персоналії. Трулікі тепер ДТЗ. Лірик – Професіонал. До чого докотимося!?

   
 10. “Хотілося поспілкуватися з вами усіма як Професіонал з Майбутнім Професіоналом. Але, бачу, краще до вподоби інша лексика, інші думки, інші цінності, інше бачення Музики і Творчості. І за каторжан ви зовсім не зрозуміли, і цілий час про якусь там чарку торочите. Якось не цікаво стало спілкуватися на вашій одноманітно-паршивій хвилі. А думалося, що є з ким.
  Автор “”сільської лірики””.”

   
 11. Голос праведного студіка?!?! На відсутність є причина, а щодо твоєї ”творчої прострації”, то вона ось-ось закінчиться. І ти навіть не здогадуєшся як! Махати руками як метроном і писком як риба – верх майстерності у твоєму розумінні! Ха-ха. Тобі ніколи не досягнути кайфу від творчості! Цього досягають чисті помислами, відверті у експерименті каторжани. Ти колись хоч раз чув, як співають руки диригента-творця?!

   
 12. О! Нарешті! Сталося! Починаєте вивішувати свої майтки, чи то, перепрошую ”трулі” на шнурок у центрі міста та ще їх підписувати! Про Ваші відкриті очі та ясні голови всім відомо. Краще оченятка опустіть у книжечку чи в нотки, а головоньку провітрюйте фізкультурою, самотренуванням.
  А вголос, віч-на-віч сказати свою думку слабо? Коли людина слабка і боягузлива – вона небезпечна. (Хто сказав?) Напружте мозочок!

   
 13. “Студенти-дописувачі!
  Не будьте маріонетками в руках своїх викладачів, які Вас підбурюють та ініціюють такі-собі “”пописи”” на цій сторінці! Боротьба за владу (за крісло завкафедри) брудна і безчесна. Ваша справа вчитися і вимагати знань від викладацького складу, а не бути учасниками інтриг і наклепів. Ви думаєте, що написапши про Е.З. цей бруд, Ви тим самим піднеслися в очах самих себе, чи в очах своїх однокурсників, чи в очах студентів факультету? Ви впали так низько, як може тільки впасти нерозкаяний грішник, повішений поруч з Хрестом.
  Подивіться, роздивіться, прислухайтесь і подумайте своїм серцем та розумом. Ви самі частково і більшою мірою творите той “”БЕЗПРЕДЕЛ””, про який так рясно пишете. Почніть із себе.”

   
 14. Ельвіро Золтанівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
  Хай у Вашому житті не буде горя,
  Хай сонце світить повсякчас!
  Хай кожен день Ваш буде світлим!
  А Ви не забувайте нас!

   
 15. Вiд кожного, кому дано багато, багато вiд нього й жадатимуть.
  Євангеліє від св. Луки

   
 16. Люду не чіпати!!! Позитивнішої людини важко знайти!

   
 17. Є люди, що розраховують на недоліки своїх ворогів- з цього, однак, нічого не виходить. Я завжди пам’ятав про заслуги моїх супротивників і мав з цього користь.
  Йоганн Вольфґанґ ҐЕТЕ

   
 18. Я бажаю Вам не тільки в Новому році і на Різдво, але на все життя ЩАСТЯ, бути в любові, жити любов’ю, мислити любов’ю такою, з якою Бог воплотився на землі для всіх нас. Христос рождається! Славімо вчинками Христа!

   
 19. Вітаємо з Новим роком!!! Бажаємо ПРОЗРІННЯ для розуму ,ПРОСВІТЛЕННЯ для душі!!!
  Музична кафедра.

   

Добавить отзыв