Преподаватели

Таран Олег Иванович

Кировоградский государственный педагогический университет им. Владимира Винниченко, Кировоград

 


Таран Олег Иванович - Отзывы

 1. хороша людина але маю ще борги з його предмету!!!

   
 2. Ніколи нічого не вчила, скоро вилечу, але його пари завжди найкращі та найцікавіші для мене!

   
 3. Дурні ті люди, що кажуть, що Олег Іванович поганий викладач. Дійсно, згодна з думкою вище сказаною – якщо не вчите, то не треба звинувачувати в цьому викладача. Перед вами ніхто сюсюкатися вже не буде, це вам не школа. Таран не тільки майстер свого діла, а ще дуже чесна і порядна людина. Вчіться культури, шановні!

   
 4. а мені на лекції він навіть пісеньку співав…..

   
 5. Олег Іванович- чудовий викладач! Його лекції і практичні такі цікаві… Дуже подобається блиск в його очах-його неможливо не помітити.А саме головне-він хороша людина.
  Погано про нього кажуть лише ті ,хто нічого не вчив … отримуєте погані оцінки і кажете ,що викладач він поганий… ех люди…краще візьміться за розум і думайте нарешті головою…
  він-хороший викладач!!!

   
 6. “Моё первое впечатление – прочла на парте в аудитории): “”Я не знаю, что мне делать с этою бедой: покорил меня Таран с лысой головой”” ХД)))))
  После этого я с нетерпением ждала, когда же он будет вести у нас пары? Мне хотелось увидеть это “”чудо””))
  Вследствии этого, я сделала собственный вывод – отличный преподаватель, любит свой предмет, весьма компетентен в своей сфере, доступно и толково объясняет тему. Есть недостатки, но они есть у всех. В целом – мнение положительное. Плюсик))”

   
 7. Якщо збираєтеся стати хорошим вчителем літератури – то ходіть до нього на пари і уважно все слухайте. Його знання – безцінні!

   
 8. Вони ліквідували кафедру української мови. Сексоти і кедебісти. Кричун, клочек, михида, таран, ковтюх, волчанська, демешко, ліштаба – могильщики всього українського.

   
 9. Ох, це найбільший жах студентського життя! Я з роками зрозуміла й полюбила майже всіх викладачів, ТІЛЬКИ НЕ ЙОГО. Це найогидніше, що може бути в студентському існуванні!

   
 10. “Таран Іванович – це сила! Один зі справжніх чоловіків філфаку))) Дуже приємно бачити перед собою мужчину, а не якогось “”голубця””, що любить поезію

  як викладач свого предмету – справжній ас))я вас лю))”

   
 11. Ожоган сказав, що найкраща кандидатура – це Завіна. Тоді він повернеться у Кіровоград. Такої думки Панченко і Лучики!!!

   
 12. Классный препод!!

  Отзывчивый!!!

  Его любят ВСЕ!!!!!=))

   

Добавить отзыв