Преподаватели

Таранський Ігор Петрович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Таранський Ігор Петрович - Отзывы

 1. Згадую лише з найкрашої сторони!!!! Класний чувак!

   
 2. Від прочитаного був в шоці! аудиторія поділилась на дві частини: – заздрісники- – маленькі мрійниці))))) коментар ням-ням )))))) порадував найбільше!!!! а викладач дійсно класний! а на рахунок понтів, як сказати ?! йому є чим! гірше, коли немає, а понтів хоть відбирай!

   
 3. дуже хороший викладач і людина! Раджу всім його слухати на парах, бо можна чимало цікавого дізнатись, мені дуже допомогли його пари і приклади наведені на парах в роботі! За що йому дуже дякую!!!!

   
 4. Один з кращих викладачів НУЛП. На пари запізнюється, так, але завжди цікаво розказує, приводить приклади з власного життя і досвіду, і ніколи не валить на заліках та екзаменах.

   
 5. “Самий кращий викладач з усіх хто в мене 5 років викладав, можливо єдиний хто до студентів ставиться як до рівних, а не як до не розумного стада як більшість тих новоспечених “”професорів””. Дуже цікаво розповідає, багато прикладів з реального життя наводить, а не з книжок. А те що запізнюється на пари, то це ніяк не відбивається на знаннях студентів. А ті хто про нього погано тут пишуть просто його не знають або вчитись не хотіли, а він як відомо грошей не бере, а ставить лише те на що заслуговує студент.( колишня студентка)”

   
 6. ще заліку у нього не здавали, але на парах весь потік слухає з відкритим ротом

   
 7. досить, цікава особа, за що можна поважати, чесний, справедливий, правда непонктуальний, але чесний!!!!!!!!!!!!!

   
 8. він просто молодець! як колишня студентка можу сказати, що він з тих, хто запамятовується, і якщо відверто, то серед цілої купи преподів (а тепер близько половини це непрофесійні, тупі аматори) Таранський вирізняється своїм підходом до навчального процесу! правда, інколи не зявляється на пари..

   
 9. Незнаю як на рахунок неорганізованості, але харизми і почуття гумору йому вистачає)…
  Хороший мужчина…

   
 10. Ігор Петрович-один з кращих викладачів ІНЕМ!!! Лдина, яка гармонійно може поєднати теорію і практику!!! Саме його лекції дають змогу навчитись, здобути знання, а головне зацікавити!!! І те, що він справді професіонал, справедливий, демократичний, неупереджений, відкритий до діалогу, дискусій-не викликає жодного сумніву… Браво!!! Ігор Петрович, один з тих не багатьох, яких згадуватимеш з гордістю!

   
 11. Він молодець! Торгує цінними паперами такшо грошей в нього багатенько. А викладає він взагалі для власного задоволення і шоб нас чогось навчити. Такшо народ, будьте вдячні!

   
 12. “Просто супер! Всі б викладачі так, спочатку щось навчились на практиці, а потім йшли викладати. А то получається закінчать наш НУЛП, почитавши книжки, і нам ті книжки з листочка читають. А він дуже цікаво розповідає. А щодо “”пантів””, на вас би подивилась, якби ви стали генеральним директором хоча б ТзОВ “”Рога і копита”” .”

   
 13. хороший чоловічок

   
 14. “до речі, він співвласник не АСКи, а генеральний директор “”РОСАН-цінні папери””. Пацан з колін наш фондовий ринок піднімає!!!! Дайте йому спокій!”

   
 15. на парах в нього цікаво, але, коли я ще вчилась, те про що він розповідав і конспект, який він дав в електронному вигляді не мали нічого спільного…

   
 16. “ну да – дядько звичайно модний, що ж казати – співласник страхової компанії “”Аска””, а викладати почав після того як заробив гроші в бізнесі! але + йому однозначно. Правда на пари до нього не ходив, а якщо ходив то займався своїми справами – добре, що він не заваджав”

   
 17. Розумний викладач – економіст, розповідає так як і належиться в Європейській країні, більше спілкування – менше мученьки над конспектом.

   
 18. “Самий сексапільний чувак у всьому політесі (кафедра міжнародної економіки) ……забиваєш на пари але ходиш щоб покайфувати від нього :)… Мужчина просто “”пупсік”” ., тащилась від нього цілий семестр, жаль шо здала екзамен автоматом…..тре було завалити, щоб більше часу провести здаючи у нього іспит…ням-ням……….таких мужчин побільше в Україні…-)”

   

Добавить отзыв