Преподаватели

Теребушко Юрій Романович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Теребушко Юрій Романович - Отзывы

 1. А він все ще гойдається на стільці?:))) Одного разу він майже втратив рівновагу, але встиг-таки схопитися за стіл. В нього довгі руки.)))
  Але Spa&#223- beiseite. Спробуйте спитати Ю.Р. щось по темі – отримаєте цілком зрозуміле пояснення, масу синонімів, зворотів, прикладів, все що варто знати і значно більше. Він реально дуже знаючий викладач і охоче ділиться знаннями. Спробуйте зробити „дитячу” помилку – і він вам обов’язково розкаже, в якому класі дітям можна робити такі помилки))), і чому на 2-3-4 курсі таких помилок робити не можна. Кожному своє. Це університет. Нам його бракує.

   
 2. безсумнівно він знає чудово німецьку, напевно ті, хто вже хоч трохи шпрехає, можуть багато почерпнути від нього, ну а якщо ви раптом вивчаєте німецьку з нуля і вашим першим викладачем є Ю.Р. – співчуваю… скажу образно – він вміє будувати хату, але не вміє залити фундамент і не вміє перетворити споруду у дім, і це його єдина проблема…
  + за освіченість і оригінальність(погодьтеся, не з кожним викладачем ми мучимо цілу пару одну-дві вправи, бо йому бачте закортіло щоб ми поговорили на німецькій трохи)
  – за невміння показати нам за що він любить німецьку і закласти елементарні основи

   
 3. +1)))

   
 4. “Multiple exclamation marks, he went on, shaking his head, “”are a sure sign of a diseased mind.”” Terry Pratchett :)
  Два роки не мала жодних проблем. Залишились тільки прємні спогади. Справді добрий викладач, побільше б таких.

   
 5. Дуже класний викладач! З почуттям гумору, розуміє студентів. А хто має погані оцінки,самі винні,дітки) вчитись треба

   
 6. класний чел

   
 7. непередбачуваний

   
 8. Бідняшка.вічно хворий(

   
 9. Кльовий чувак!!! Дуже поміг на державних, хоча трохи з нас насміхався:)

   
 10. да птенчик))))))))

   
 11. Птенец наш *__*

   
 12. очень положительный

   

Добавить отзыв