Преподаватели

Титаренко Марія Олексіївна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Титаренко Марія Олексіївна - Отзывы

 1. перейшла на роботу в УКУ.

   
 2. прекрасно та доступно подає матеріал. найцікавіші лекції саме в неї.

   
 3. “Добре зробила, що поставила тобі талон. Суб””єктивною швидше є твоя думка, а не Її система оцінювання. Викладачка заслуговує найкращих слів.”

   
 4. “До кінця життя пам””ятатиму її залік і лекції.
  ДУЖЕ цікаво подає матеріал, для тих хто любить читати і хто з книгою на “”ти”” вона дасть дуже багато цікавого матеріалу.

   
 5. найкраща викладчка на факультеті ! врода+ інтелект= гримуча суміш))

   
 6. “Повністю погоджуюся з людиною, котра написала, що знання здобуті на курсі у цієї викладачки згодилися не тільки для “”зарах”” у заліковці. Це надзвичайно цікавий курс і дуже цікавий метод викладання! Більше половини обидвох моїх дипломних написані завдяки отриманим знанням на курсі (як безпосередньо те, що вимагалося, ак і те, що просто рекомендувалося).

  А з людиною, яка написала, що добре би було, якби вона сама читала, що рекомендує, непогоджуюся повністю!!! Немає жодної підстави засумніватися у компетентності!!! Ви спробуйте прочитати хоча б половину – значно поповните свої знання!!!”

   
 7. Хоч би раз на місяць ця кураторка навідалася до своєї групи

   
 8. важко підібрати слова. Вона настільки заряджає енергією та бажанням читати, розмовляти, жити! Марія Олексіївна унікальний викладач факультету. Дай Боже, аби вона не втрачала своє їенергії і на далі. Кожен автор, письменник, журналіст оживає після її розповіді.

   
 9. М.О. – еталон викладача. Цікава, освічена, а лекції – дуже живі, цінне кожне слово.

   
 10. “Знаєте, я справді хвилювався перед її заліком, адже на слухався про те, яка вона “”відьма”” і як талони ставить. Але підготувавшись (мінімально, насправді, щоб бути хоча б в курсі подій, бо на лекції не дуже вдавалось попадати), здав її предмет без якихось проблем. Натомість, дуже цікаво поспілкувався із нею і залишився неймовірно задоволеним і по цей день. Прекрасний викладач і дуже красива дівчина :)
  Вимагає знань, але все ж у ВУЗ вступали, чи не так?”

   
 11. а я в захваті…Мабуть, як і усі студенти-заочники

   
 12. Цікава особистість!

   
 13. Якби у нас були всі викладачі такі, як Марія Олексіївна, повірте, у нас дійсно була б країна-професіоналів! Дякую вам, Маріє Олексіївно!

   
 14. Марія Олексіївна – це приклад справжнього викладача, її рівень гідний місцю праці – ЛНУ ім. Івана Франка. Побільше б таких викладачів в університетах.

   
 15. Людина, віддана своїй справі. Що ще хотіти?

   
 16. Я вже рік як не студентка. Та й і Марія Титаренко вже не викладає в ЛНУ, проте хороші спогади про неї як про справжнього викладача залишились в мене і до сьогодні. Окрім викладацький якостей та інтелектуальності їй притаманна жіноча краса, яка доповнює її неперевершений образ сильної особистості.

   
 17. Викладачка особливо вимоглива як до себе, так і до студентів, але в цій вимогливості, по-справжньому, творчого викладача, є неабияка приваблевість. Своєю високою ерудицією, Марія Олексіївна багатьох студентів надихає до праці і творчості. Студенти, під впливом викладача, стають великими книголюбами.

   
 18. Марія Олексіївна Титаренко молода, креативна, енергійна викладачка, яка до самозречення любить свою справу, а тому в неї все завжди на найвищому рівні.
  Вона неймовірно цікава як у своїх текстах (статтях), так і під час занять зі студентами.

  Велике Вам, Маріє Олексіївно, СПАСИБІ.

  Всім рекомендую відвідувати заняття у Марії Олексіївни!!!

   
 19. Марія Титаренко викликала у мене бажання вчитися та відкривати невідоме. Завдяки нашим заняттям з майстерності я дізналась багато нового. дякую їй за це =)

   
 20. Вона цікава викладачка, фанат своєї справи!

   
 21. Вона невиправна у своїй безнадійності.Здається, заручник, бо вважає себе творчою. Найбільша чеснота — висока самооцінка(як на мене).

   
 22. Я ділю викладачів на чотири категорії:
  1.ті, що нічого не дають, але багато хочуть – таких найбільше.
  2. ті, що багато дають, але нічого не вимагають – рідкісний тип.
  3. ті, що нічого не дають і нічого не хочуть – з такими найпростіше.
  4. ті, що багато дають і багато вимагають.
  Марія Титаренко належить до четвертого типу. Забирає в студента весь його вільний час своїми неймовірними заняттями, на які не можеш не ходити, своїми оригінальними домашніми завданнями, які гріх не виконати, своїми конкурсами, іграми і змаганнями, які вона влаштовує регулярно і в яких просто гріх не взяти участь. Більше б нам таких викладачів.

   

Добавить отзыв