Преподаватели

Васильченко Вячеслав Николаевич

Национальный авиационный университет, Киев

 


Васильченко Вячеслав Николаевич - Отзывы

 1. Вимогливий, але доброзичливий,
  ерудований і кмітливий,проте тактовний і порядний,
  принциповий, але справедливий… можна ще багато писати… напишу: ПРОСТО ДЯКУЮ!

   
 2. Я нещодавно була на презентації його книги( й інших письменників) у Києві. Вирішила залізти в Гугл – пошукати інформацію про автора. І ось, виявляється цей,безсумнівно мегаталановитий письменник і гарний чоловік, ще й викладач! Хоча коментарі також з творчою жилкою. Не дарма В’ячеслав їх навчає!

   
 3. Захоплююсь ним! Побільше б нам такої літератури!

   
 4. Нормальный препод, любит поприкалываться и помучить студента, но в итоге все ok. не жалею, что он у меня преподавал.

   
 5. Вячеслав, вы с нами?Вы уже здесь?Вы нашли нас?Конечно вызывает, полную гамму чувств, весь спектр научной и литературной деятельности.Вячеслав, вы божество и с большой и с маленькой буквы.Вы – личность-безграничность!

   
 6. “викладач, який не знає кордонів, викладіч, який дихає на повні груди – викладач мрія, але чув, що буває ще літак “”Мрія””, але це викладач мрія – Васильченко В’ячеслав Миколайович, викладає та окриляє. Я лечу на літачку з таким викладачем.”

   
 7. “Викладач, як кажуть, великої душі. Зі своїм “”перчиком””. Які б наклепи на цю людину не зводили, він об’єктивно сильний та обдарований мовознавець та науковець й, до того ж, талановитий письменник. Чудові романи зайвий раз вказують на неабиякий літераторськийй мистецький хист В’ячеслава Миколаєвича. Ad gloriam!”

   
 8. “А знаєте… Ви кажете він з “”перчиком”” чи він “”доцентує””. Він викладач, який живе повним життям! Заздріть! Заздріть! Ви не гідні навіть його уваги! А замість сміятися, краще б прочитали хоч один його роман. У вас взагалі їх немає!”

   
 9. “Я Вячеслав, и я пишу сам про себя. “”Життя – це гра, а я гравець, я превращууууу його на холодець””.”

   
 10. Считаю, что писать тут вот так, исподтишка, – неблагодарное и неблагородное дело. Но все же решил отписаться. Вячеслав Николаевич прекрасный преподаватель, он умеет и пошутить когда нужно, и найти подход к студенту/-ке, – в этом он весь. Человек с характером – настоящая личность. Именно поэтому он никогда бы не стал так, втихомолку, очернять чье-либо имя. Да и то, что человек может совмещать и научную и творческую жизни – вызывает уважение ещё раз. Спасибо Вам!

   

Добавить отзыв