Преподаватели

Васько Роман Владимирович

Киевский национальный лингвистический университет, Киев

 


Васько Роман Владимирович - Отзывы

 1. підар!! гори в аду!
  просто ненавиджу

   
 2. Іван
  Доброго дня. Мене звати Іван Кульчицький. В нашому університеті, а саме в студентській раді займаю посаду заступника голови студради по роботі з гуртожитками. Не дуже часто заходжу на цей сайт, але інколи в вільний час хочеться почитати про наших викладачів та працівників університету, кожному як на мене хочеться знати більше про всіх та кожного. Але прочитавши останні коментарі залишені нашому ректору, – дуже здивувався, бо часто спілкуюсь і з старостами гуртожитків, і з самими студентами. Навіть більше, мої одногрупниці живуть в гуртожитку №3, та ніколи я не чув від них про такі проблемні ситуації. Я сам живу в гуртожитку і добре знаю правила внутрішнього розпорядку. А тому велике прохання студентам, які потрапили в такі ситуації – просто зв’яжіться зі мною і ми обов’язково вирішимо всі питання, які стосуються проживання в гуртожитках. Ось мій номер: 0932200545.

   
 3. Уважаемый Роман Владимирович!Избавьте нас, пожалуйста, от коменданта общежития №3 Утиной К.И. и ее подруги Елены Федоровны!Постоянное вымогание денег в размере 300-500 грн. за переселение и нормальное поселение, вымогание подачек за то, что поздно приходим с работы, оскорбление студентов трехэтажной бранью-просто кошмар!Им не в вузе работать, а на рынке!Разберитесь, пожалуйста, или мы будем жаловаться в Министерство образования!С уважением, студенты, проживающие в общежитии №3.

   
 4. Людина на своєму місці.Патріот України.Високоморальна і мабуть віруюча людина.У нас у Луганську таких ректорів нема.Одне антиукраїнське лайно. Тому ми у ньому і знаходимось.Олександр Шепель.

   
 5. а чего тут боятся…классный препод

   
 6. очень хороший преподаватель, прекрасно владеет предметом.

   

Добавить отзыв