Преподаватели

Ваврук Євген Ярославович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Ваврук Євген Ярославович - Отзывы

 1. Бонусна система спрацювала класно. Хто хоч щось хотів знати дістали 80-97 балів (а міг поставити і більше!!!). Предмет важкий – треба орієнтуватись у всьому – мережі, архітектура, програмування і т.д. а то, що не давав списувати – може і добре -хоч щось запамятаєш. На комісії поставив комусь 4 – давно такого не було. Мені було всьо ясно – міг би і ьільше навантажити.

   
 2. Не модуль, а саме задоволення – не встигнув щось написати, а вже кінець пари. Цікаво, як спрацює бонусна система?

   
 3. Цікало, за кого він проголусував? Чи Кличка чи за Свободу?

   
 4. Один недолік – приймає тільки свої варіанти

   
 5. Супер відношення до студентів. Напевно, в печінці йому сидять ціі лабораторні і курсаки, бо кожен рік пробує щось змінити

   
 6. Він не вписується в загальне відношення викладачів кафедри до навчання і оцінки студентів. Не любить тестів, оцінює по розумінню предмету і теми. Не обовязково все памятати – треба розуміти. Але занальні бали з його предметів найнижчі. Студенти це знають і перекривають їх балами з інших предметів, а за його предмети стараються отримати мінімум. Павда, деякі лохи вчаться.

   
 7. Не такий він і страшний, але працює по наперед встановлених правилах

   
 8. Ваврук + Мархівка=багато приколів і гарний настрій на цілий день.Євген Ярославович Ви просто супер.Тільки хороші спогади про Вас!!!!!!

   
 9. І один у полі воїн. Але, на жаль, людей у НУЛП, які зацікавлені, щоб студенти нічого не знали (такими потім легко керувати і ще щось від них мати) набагато більше. Дурно тратить свій час що навчити дурнів. Краще б мучив розумніших.

   
 10. Був моїм керівником на диплом, допоміг у всьому, підказував, поазував де взяти, диплом я сам писав.
  Як людина і викладач супер, хоче від студентів знання хочаб елементарного

   
 11. Почав душити нас-заочників. Не зрозуміло для чого-знань у нас все одно нема і не буде. А всі ми комерційні студенти. Щось не розуміє він ситуації, а може ми не розуміємо?.Дивний він – знаючий,культурний, ніби-то нормально відноситься,але заставляє перездавати.

   
 12. Хто хоче купити диплом – звертайтесь тільки до нього, не відмовить. А загалом людина хороша, почуття гумору-супер, що стосується викладання – не все так добре.

   
 13. Веде потрібні придмети та саме головне після закінчення ВУЗу вони найбільш цінуються. Обробка сигналів найбільш оплачувана в галузі приладобудування та програмування.
  Нормально викладає матеріал. Інтересна людина.

   
 14. “Як людина він хороший, і викладає зрозуміло, я сьогодні був перший раз в нього на лекції може й матиму в нього комісію, не виключено, зате чогось та й навчусь. Випускний курс, пора роботу шукати, а ті знання які давали нам попередні викладачі, чесно кажучи до пе.ди! “”Така ось картина””. СКС.”

   
 15. мужик нормальний. зачот. толковий і знає шо і куда. а все таки бере)) дипломи точно. но коли бере , то вроді не ділиться(((

   
 16. Евгений Ярославович спасибо! Ваши методы всем бы, так из нас люди были б. А студентам надо понять зачем пришли
  за бумажкой или знаниями. понял это тока как защитился.Еще раз спасибо

   
 17. препод хороший, хоть і цей самий….

   
 18. Цікаво в кого бере і в кого просить????
  І коли???
  Я б також хотів би так зробити, але чомусь за третій і пятий курс так і не знайшов ні однієї людини і ніі одного студента який би зумів це зробити

   
 19. “Пацани, Ви настільки отупіли у НУ “”ЛП””, що не можете зрозуміти прості істини. Запитайте у випусників, хто працює розробниками наскільки пригодилися його дисципліна і його вимогливість. Якщо б всі так викладали і вимагали може б з ВАС був толк. Якщо не хочете вчитись – йдіть геть і не заважайте нормальним людям вчитися і викладати.”

   
 20. “Хоча “”цей самий”” вживає через кожне слово, але людина хороша”

   
 21. дуже чесний і принциповий викладач. в свому предметі шарить як має бути. Студентів оцінює справедливо

  і ніхто його не зможе помазати. то шо хтось там його може помазати – то всьо чос. Реально він не візьме ні вкого грошей, а якшо ви комусь дали гроші шоб він його помазав, тоді вітаю – вас розвели як лоха.

  Єдине шо я так і не зрозумів, для чого він разом з Лашко нам на цій сесії таку інквізицію влаштував з своїм курсаком

   
 22. Хороший викладач,хоч я багато і пропустив :)… і взагалі, хто захоче шось вивчити, тим він все нормально пояснить, а ПРО дійсно прийдеться трошки повчити..

   
 23. “то не “”викладач а цей самий…”””

   
 24. “його всетаки можна помазати ХА ХА ХА (є серйозні люди які можуть “”порішати”” все)”

   
 25. Знає, вміє і хоче навчити студентів. Заставляє думати, а не готує роботів і дебілів. Відноситься по людськи, але шара не проходить.

   
 26. я ево дипломник могу сказать что best of the best.а то что халаву не пропускает бтак вобшето и должно быть.вы учиться пришли!!!

   
 27. ЦЕЙ САМИЙ одним словом… я мав на увазі – нормальний мужик він…

   
 28. цей самий +1 :)

   
 29. “Ага, не бере! Ви в його дипломникыв спитайтеся як вын “”не бере””. А так в принципы нормальний”

   
 30. Тільки б здати залік

   
 31. Мужик справедливий, погано, що не бере. І не несіть, бо будете мати проблеми. Сам пробував.
  Предмет знає, на лекціях викладається, але толку з нас (студентів) мало. 3 курс -не списувати, а 5….

   

Добавить отзыв