Преподаватели

Виговська Тетяна Вікторівна

Хмельницкий университет управления и права, Хмельницкий

 


Виговська Тетяна Вікторівна - Отзывы

 1. мудра людина,чесна,цілеспрямована,любить і знає своі предмети.гарно орієнтується в багатьох інших сферах.дякую ій за гарні лекціі!школьник наталія5289

   
 2. Хороша жінка, правда, коли ми всі (дипломники) разом поприносили дипломи з розділами про охорону праці (хто не знає – це тепер нові правила), то нам стало її шкода.

   
 3. класнааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!добра !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і СИЛЬНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 4. Тетяна Вікторівна чудова людина! Справедлива і добра!

   
 5. Прізвище нічого не значить, сам з відомим прізвищем, але був у неї в списку тих, кого вона не любила…Вчив – не вчив…Вище чотирьох вона мені не ставила…Вона людина підла і зарозуміла!

   
 6. “мені спочтку те не подобалась, але потім я зрозусіла, яка вона людина! Вона тільки хоче здаватись такою страшною, а насправді добра і людяна, якщо до неї нормально, то і вона нормально. Багато досягла в своєму житті! Можу їй сказати одне:””Дякую!”””

   
 7. вивчив значить здав!! а фамілія ролі не грає))це все ілюзіїї і за

   
 8. Дуже добра людина….Вік її не забуду…Вона вміє навчити слухати, розуміти і памятати всі семінари і лекції….А головне,вона розуміє студентів, і за це їй тільки велике Дякую!!!!

   

Добавить отзыв