Преподаватели

Віталіш Любов Петрівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Віталіш Любов Петрівна - Отзывы

 1. “ну проблем… купив “”дуже файну”” книжечку і всі, як вже згадувалося “”заморочки”” миттєво зникають”

   
 2. Кумедна! В неї на парі нудно не буває! :)

   
 3. Дуже хороша викладачка, пояснює доступно, особливих вимог не має. Головне дослухатися, що саме їй від вас потрібно. Якщо вам пощастить бути її студентами, то можна особливо не переживати.

   
 4. “Заморочки у ВНЗ є лише тоді доречними, коли вони сприяють якості викладання та доступності викладеного. У Л.П. заморочок нема, бо, очевидно, нема на це потреби. Коли до неї на пару приходять “”англійці””, які починають з нуля, “”заморочки””, повірте, є лишніми. Якість викладання та вимоги до студентів у Віталіш завжди відповідають рівню даних студентів.”

   
 5. людина хороша. викладач також. конкретних зауважень немає.
  проте, часто переважаюча частина пари йде на обговорення її чергової поїздки, погоди, політики і всього що не має відноешення до занять. шкода, що час марнується. але в кого є бажання той чи з нею чи без неї знати буде.

   
  1. Дякую за увагу. Врахую Ваші зауваження. Любов Віталіш

    
 6. “Завдяки цій викладачці викликаю подив у німців, які з певною недовірою мене перепитують, чи я насправді німецьку як іноземну вивчила, чи у Німеччині роджена. Вона на диво доступно і просто пояснуює структуру мови без різних заморочок, до яких вдаються псевдо доктори з “”великим досвідом за кордоном””.”

   

Добавить отзыв