Преподаватели

Вонюк Олександра Валеріївна

Днепропетровский национальный университет, Днепропетровск

 


Вонюк Олександра Валеріївна - Отзывы

 1. Професійний викладач,хороший друг,красива та сильна жінка,неповторна особистість!Це все – ГОНЮК Олександра Валеріївна!

   
 2. лекції в неї цікаві… але іноді дратує її гіперактивність…особливо на контрольних ,коли на відповідь вона дає аж 15 секунд!!!

   
 3. Не можу нічого сказати чи бере вона чи ні – не платила, а от як викладач вона суперовий: надзвичайно цікаво читає лекції. На жаль, такі викладачі рідко зустрічаються.

   
 4. “Согласна с тем, что “”плохое пишут обиженные лентяи””. Я ей в жизни не платила, а просто учила и сдавала на отлично. А по поводу денег – если нет своих МОЗГОВ, чтобы выучить предмет, то плати!!!!!! Александра Валерьевна, огромное спасибо Вам и РЕСПЕКТ)))))))))))))”

   
 5. Александра Валерьевна, плохое пишут обиженные лентяйки. А от нормальных студентов примите благодарность.

   
 6. Человек она реально хороший, и как преподаватель тоже устраивает!

   
 7. Дуже приємна і вихована людина, досить корректний викладач. Добре, що працює саме на кафедрі української літератури, бо її лекціями заслухуєшся, настільки вони живі й цікаві(особливо лекції про Лесю Українку та Ольгу Кобилянську). Спасибі :)

   
 8. очень хороший человек и потрясающе грамотный преподаватель.Были бы все преподы такие как она и все бы так охотно соглашались помочь и пойти навстречу студенту было бы отлично. Таких золотых людей как она еще поискать нужно!!!!!!!!! СПАСИБО огромное ГОНЮК (а не Вонюк) Александре Валерьевне!!!!!!!

   

Добавить отзыв