Преподаватели

Захаряш Олександр Сергійович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов


Захаряш Олександр Сергійович - Отзывы

 1. Всім привіт. Прочитала відгуки і ще більше втішилася що знаю цю неоодинарну людину. Дякую всім вам за добрі слова. Я давня знайома п.Олександра і прихильниця його ідей думок і життєвої позиції в багатьох питаннях. А ще як би сказали сучасні молоді люди »тащуся »від його манери подавати будь-який матеріал: чи то розказувати якусь байку чи анекдот чи високодуховні і наукові речі. Щиро шкода що мені не випала нагода бути на лекціях цього фанатично відданого своїй благородній спаві викладача. Справжній ВЧИТЕЛЬ. Ну а в розмовному жанрі йому важко знайти рівню. Віват Вам п.Олександре.

 2. його плюс —
  -то шо дозволяє користуватися конспектами на модулях і екзамені.
  — часто виходить на модулях і екзамені
  а мінус — то шо як побачить шо не був на свому місті або говорив з кимось на модулі, зразу за модуль ставити 0.

 3. Бест оф зе бест! Хороша людина і викладач.

 4. супер викладач

 5. «викладач класний , але «»тормози»» його чомусь не розуміють»

 6. веселий мужик!!!

 7. Олександр Сергійович викладав у мене фізику на першому курсі, зараз я на 3-му. Це єдиний викладач з молодших курсів, з яким я вітаюся. О.С. — класний викладач. Бувало всяке на лабах: недопуски, приколи…, АЛЕ лаби він у мене всі прийняв. Про цього викладача залишилися тільки позитивні спогади. На лекціях переклички не робить, … але так як він їх веде… короче я був майже на всіх. Від людини йде купа позитивної енергетики. Ті хто ставить тут Сергійовичу мінуси, … народ ви або 1-курс, який ше не бачив життя в політуті і дійсно поганих викладачів, або просто хворі на голову люди.

  О.С. Захар’яш (якщо ви це читаєте), Вам привіт від потоку КН… :-). Цікавіших викладачів у нас ше не було на даний час.

 8. По моєму єдиний прєпод який викликає настільки позитивні емоції. Як згадую лаби в нього, без пріколів мабуть ніодна пара не проходила. І ше одне в нього прізвище через апостроф пишеться

 9. однозначно плюс

 10. не потрібно бути лауреатам нобелівської премії , щоб бачити, Захар’яш — класний викладач

 11. хороший чувак!я з ним до вступу готувався.хоть і вимагає багато,зате вчить!

 12. Поставивши перший (в цьому списку) мінус,я помилився,бо обіцяв він,що всі ми будем мати великі проблеми на сесії…,а дізнавшись результати сесії -я не повірив своїм очам…ніхто з викладачів не підвищував бали до такох степені…(просто так). Мало того, він ще й на лабораторні (нездані) закрив очі. (Ніколи б не повірив,що напишу про нього rispect)

 13. Один з найкращих викладачів НУЛП! Чесно кажучи, я кращих ніж він в політесі й не бачила за 2 роки. Пояснює дуже доступно, цінує старанність! На екзаменах допомагає. Дійсно вимагає знання — і правильно! Досить вже сидіти на парах і дупу чухати, пора вже вчитись! Ви в політех поступили не щоб сємкі по коридорах лускати! А про тих, які на Захар’яша бакланять зразу можна зробити висновок: ЛЕДАРІ і ВИЯБКИ!!!!

 14. Народ! Скажу я вам так це просто супер викладач я зараз на другому курсі він мене вчив… Таких як він би пбільше а тих хто йому мінуси ставить то всіх під перший корпус пиво пити і ходити на комісії!!!
  О.С. +10

 15. Приекрасний викладач, надзвичайно розумна людина. На його лекціях хоч розумієш шо ти навчаєшся в університеті, а не в бурсі. Якщо себе нормально зарекомендувати — ніяких проблем не буде, але головне вчити лабораторні. За 3 роки навчання я розумію, що він був найкращий!!!

 16. Класний викладач, на старших курсах ви це зрозумієте, хоч трохи ганяє, але хороші оцінки, якщо трохи попрацюєш теж ставить))))

Добавить отзыв