Преподаватели

Зубак Любовь Алексеевна

Кировоградский государственный педагогический университет им. Владимира Винниченко, Кировоград

 


Зубак Любовь Алексеевна - Отзывы

 1. Я не могу сказать, что Л.А. плохой человек или плохой преподаватель, но на парах для неё существует её мнение и неправильное. Если она кого-то невзлюбит, то придирается и часто ведёт себя несправедливо.

   
 2. Дякую Любові Олексіївні за прекрасні знання.які вона дає студентам.За інтелект,оригінальний аналіз творчості українських митців

   
 3. Одна з найрозумніших і найсправедливіших викладачів факультету!!!!!

   
 4. Ну, не ПОДОБАЄТЬСЯ вона мені , якась вона мутна, несправжня. Складається враження, що вона по своїй природі не може бути щирою

   
 5. “Думка про Любов Олексіївну дуже неоднозначна… Не можу сказати щось одне.
  Авжеж, вона дійсно надзвичайно гарний викладач, цікава і розумна жінка, якій важливо, щоб ви брали участь у бесіді на тему, а не просто відсиділи на стільці свої годину двадцять…
  Але в той же час, я цілком згодна, що її іноді “”заносить””. І не на жарт. Я не конфліктна людина, завжди все бажаю вирішити мирним шляхом. Але навіть мене одного разу вивели її несправедливі звинувачення під час пари. Ні, вони не мене стосувалися, але промовчати я не змогла. Хоча, маю віддати їй належне: вона прислухалася до мого голосу, хоч із неохотою і не відразу.
  Вона доволі вимоглива, але це й добре) Хоча, мені було трохи нудно на її парах. Немає якоїсь яскравості в її лекціях. Але це, мабуть, лише для мене так.”

   
 6. Хороша людина

   
 7. Вони ліквідували кафедру української мови. Сексоти і кедебісти. Кричун, клочек, михида, таран, ковтюх, волчанська, демешко, ліштаба – могильщики всього українського.

   
  1. Те,що ви написали,-маразм.це порядні,висококласні викладачі

    
 8. Всем преподам препод!!! Лучшая и этим все сказано!!!

   
 9. “класна, але трохи з “”завихренями””))
  лю Вас))”

   
 10. Дійсно, чудовий викладач!У неї хочеться читати твори і щось вчити!Якби таких було б більше-ми б і літературу люби!

   
 11. ЇЇ лекцій найкращі. А ще вона завжди розуміє студентів.

   
 12. Любов Олексіївна-науковий керівник, до якого стають в чергу.Вона вміє чітко сформулювати задачу, коротко і ясно пояснити, що від тебе вимагають в даній роботі.

   
 13. Не знаю,чи можна знайти ще таку прекрасну жінку,як вона.Вона-прекрасний викладач і прекрасна людина.Одним словом-найкраща!!!

   

Добавить отзыв